reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Dobra, co do imienia mam pytanie.
Straciłam dwoje synów już, są zarejestrowani w USC. Pierwszy był Natan, drugi Ignaś.
Jak będzie córka to na pewno Wiktoria.
A jak syn.. chciałabym mieć jednak Ignasia, ale nie wiem czy wypada. Co sądzicie? Jeśli nazwałam tak nie nienarodzone dziecko to chyba nie wypada używać już tego imienia, co.. [emoji45] sama nie wiem.
Dziecko na pewno i tak się dowie o tych dwóch ciążach, bo zrobiłam sobie tatuaż na żebrach na pamiątkę.
[emoji45][emoji45][emoji45]
 
reklama
Przyłącze się ;)
Co do płci - kompletnie nie mam faworyta. Jak chłopiec to fajnie, ekonomicznie bo mam sporo rzeczy po Synku, od ciuchów do autek ;) jeśli dziewczynka to fajnie bo parka :p sama zaczynam się ciekawic kto tam siedzi :) mój synus odkąd wie że w brzuszku mamy jest "fasolek" (sam go tak nazwał) to czasem zagląda do mojego pępka albo każe mi otworzyć buzię i krzyczy do środka "cześć fasolku! Jesteś tam?" <3 :D
Ja to ciąży nie planowałam i nie mam kompletnie nic po chłopakach. Wszystko na bierząco oddawałam albo sprzedawałam koleżankom czy w rodzinie. Wózek dwa lata temu oddałam siostrze. Nawet zabawek dzidziusiowych nie mam nic kompletnie. Psi patrol mi został. We wrześniu robiliśmy remont pokoju młodszego z dzidziusiowego na młodzieżowy i pozbyłam się dosłownie wszystkiego co dziecinne. Najbardziej mi właśnie zal duplo bo miałam dwa ogromne kosze i sprzedałam za bezcen żeby się pozbyć. W życiu bym nie pomyślała ze mogłoby się przydac
 
Ja dokładnie tak samo. Nie mam faworyta. Jak chłopiec to się będą razem bawić samochodami. Jak dziewczynka też fajnie, będę warkoczyki jej plesc. Chociaż ja sama zawsze wolałam się bawić samochodami niż lalkami [emoji16]

Dziewczyny powodzenia na wizytach
Przyłącze się ;)
Co do płci - kompletnie nie mam faworyta. Jak chłopiec to fajnie, ekonomicznie bo mam sporo rzeczy po Synku, od ciuchów do autek ;) jeśli dziewczynka to fajnie bo parka [emoji14] sama zaczynam się ciekawic kto tam siedzi :) mój synus odkąd wie że w brzuszku mamy jest "fasolek" (sam go tak nazwał) to czasem zagląda do mojego pępka albo każe mi otworzyć buzię i krzyczy do środka "cześć fasolku! Jesteś tam?" QUOTE]
 
Ja nie wiem co im się w tym imieniu nie podoba[emoji6] zamiast Natan może być Nataniel...też polskie stare imię. Ale nie i koniec ehh...
Dokładnie myślenie ludzi starej daty. Moja mama zaczęła wymieniać przepiękne stare imiona Józef, Antoni..no nie moje typy kompletnie ale tego nie rozumieją. Ale ja nie ulegam wpływom i zawsze na swoim stawiam moje dziecko moje imię
 
Olix ja mam o 19 ;/ sama sobie tak wybrałam, bo wcześniej korki.. i żałuję:D następnym razem pojadę wcześniej:D

Skoro skończył się 10 tydzień to leci 11 ;) I tak i tak jest dobrze. Mi leci 10.

Justyndziuk mi było wczoraj mniej niedobrze niż zawsze i też się martwiłam, eh nie dogodzisz, tak źle i tak niedobrze:D

Madeline, Lovi też potrzebuje, są takie dostawki ale nie wiem jak się to sprawdzi w praktyce. Np takie żeby starsza stała przodem do kierunku jazdy między mną a wózkiem. Ciekawe jak to będzie, nie wiem jak będzie z chęcią chodzenia mojej starszej wtedy, bo obecnie wózek poszedł w odstawke (jak stopniał śnieg bo się go bala[emoji85])
Haha no właśnie, nie przewidzisz co dzieciakowi się akurat spodoba a czego kompletnie nie zaakceptuje :)
 
U mnie młodszy miał być Filip ale koleżanki syn tak się nazywa i zrezygnowałam. Wogole w poprzednich ciążach do samego końca miałam problem z imieniem. Dla dziewczynki miałam zawsze dużo a chłopca problem albo niezgodność z mężem. Teraz wybrałam ja już dawno. Wczoraj weszłam w przerwie między USG do samochodu i mówię do męża „patrz to zdjęcie twojego Natanka” zła bo chłopak. A dziś mama dzwoni z płaczem zeby tak brzydko nie nazywać
Co ? Jeżeli wam się podoba to imię to to wasza sprawa :) u nas przy poprzedniej ciąży, jak dowiedzieliśmy się, że będzie córka to od początku mówiłam, że będzie Iga :) I też niektórzy mieli zastrzeżenia... Ale to nasza sprawa. Przyzwyczaili się [emoji2]
 
Dobra, co do imienia mam pytanie.
Straciłam dwoje synów już, są zarejestrowani w USC. Pierwszy był Natan, drugi Ignaś.
Jak będzie córka to na pewno Wiktoria.
A jak syn.. chciałabym mieć jednak Ignasia, ale nie wiem czy wypada. Co sądzicie? Jeśli nazwałam tak nie nienarodzone dziecko to chyba nie wypada używać już tego imienia, co.. [emoji45] sama nie wiem.
Dziecko na pewno i tak się dowie o tych dwóch ciążach, bo zrobiłam sobie tatuaż na żebrach na pamiątkę.
[emoji45][emoji45][emoji45]
Wiesz moim zdaniem nie ma co myśleć czy wypada czy nie, to jest Twoja indywidualna sprawa. Jeśli patrząc na niego będziesz ciągle myśleć o tym nienarodzonym synku to może fakt lepiej wybrać inne ale w żadnym wypadku nie myśl o tym co wypada a co nie... Nikt za Ciebie życia nie przeżyje, myśl o tym czego sama chcesz [emoji8]
 
reklama
Ja tez dzisiaj 10+0 [emoji8]

Trzymam kciuki za wizytujące!
Jak tam wasze objawy? Mi nic nie dolega i się zastanawiam czy w ogóle jestem w ciąży, wszystko przeszło. Nawet po przytulankach nie plamie.. i znowu zamiast się cieszyć to się denerwuje ;/

Co do wózka tez chciałam czarny, miałam już wybrany model, ale brat mi powiedział, ze wózek mi da, a ma biało-szary ładny, wiec chyba skorzystam :)

Miłego dnia mamuśki [emoji8]
Ale zazdroszczę braku objawów ja to 13 tydzień jestem i czuje się dalej fatalnie z żołądkiem może jest deczko lepiej bo nie zygam jak przy jelitowce ale szału nie ma
 
Do góry