reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny wyszła mi cukrzyca ciążowa...:( Szlak by to trafił... Jak nie cholestaza to cukrzyca... Czy któraś z Was już to ma?
 
Dziewczyny wyszła mi cukrzyca ciążowa...:( Szlak by to trafił... Jak nie cholestaza to cukrzyca... Czy któraś z Was już to ma?
Hej mi wychodzi często za wysoki cukier na czczo niby krzywa wyszła ok ale i tak mam być na diecie cukrzycowej i co 2 tyg badam cukier na czczo,
A jakie masz wyniki?
Jak jest przekroczone to powinnaś dostać glukometr do domu, ale u mnie to daje diabetolog, też u niego byłam. Kochana nie jest źle natej diecie napewno nie mam mowy o różnych zachciankach:( ale trawienie mi się porawiło. Dużo w internecie można poczytać co można jeść a czego nie.
 
Hej mi wychodzi często za wysoki cukier na czczo niby krzywa wyszła ok ale i tak mam być na diecie cukrzycowej i co 2 tyg badam cukier na czczo,
A jakie masz wyniki?
Jak jest przekroczone to powinnaś dostać glukometr do domu, ale u mnie to daje diabetolog, też u niego byłam. Kochana nie jest źle natej diecie napewno nie mam mowy o różnych zachciankach:( ale trawienie mi się porawiło. Dużo w internecie można poczytać co można jeść a czego nie.
Moje wyniki
Screenshot_20190218-160437.jpeg
 
Moniczka2609
No to nie jest chyba najgorzej, tylko na czczo podwyższona.
Moja pierwsza na czczo wyszła 5,7:o , potem krzwa 4,7- 7,2 -5,1, a teraz w tamtym tyg jak jestem na diecie 5,0 , pewnie dieta Ci spokojnie wystarczy tylko musimy się pilnować, i napewno do diabetologa idź ciekawe co Ci powie bo kazdy lekarz ma swoje zdanie.
 
reklama
Dziewczyny dziś się z Wami żegnam ale nie ze smutkiem tylko z nadzieją, że kolejna ciąża będzie udana... te 6dni dały mi na tyle w kość, że dziś po wizycie poczułam ulgę... ulgę, że będę mogła zacząć jeszcze raz bez tych wszystkich dolegliwości które spędzały mi sen z powiek ... Każdej z Was życzę szczęśliwego rozwiązania i pięknych wspomnień z ciąży, tak jak powinno być. Ja nigdy się nie poddaje i teraz też tak będzie. Ściskam Was mocno i dziękuję za wsparcie które bardzo mocno odczułam z Waszej strony. Dziękuję [emoji173]
 
Do góry