reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

No więc wróciłam z wizyty mam jutro lecieć na badania i w czwartek z nimi do lekarza mam nadzieję że mi odda je bo muszę pokazać temu prywatnie którego mam 18.03 no chyba że powiem mu że byłam na NFZ po badania bo mnie koszt przerósł badań prywatnie i mi spisze z tych od na NFZ :)
Z USG wszystko ok maluch ma 27,77mm co odpowiada na 9+3 czyli tak jak mam to zostaje na 21.09 maluch się ruszał machał rączkami i nóżkami fajne to uczucie :* najbardziej mnie zaniepokoił słaby sprzęt ale ważne że było widać :*
 

Załączniki

  • 15504986956834823138720558794836.jpg
    15504986956834823138720558794836.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 84
reklama
@Doti_88 trzymam mocno kciuki za Ciebie i dzidziusia :* oby wieści były pomyślne!
Za pozostałe wizytujące tez kciuki zaciskam :D
@dorzynka witaj! :) ja tez jakbym mogła to bym codziennie podglądała co tam w brzuchu słychać ;) ja mam wizytę 27 co już wyglada stosunkowo niedługo skoro ostatnia miałam 2 tygodnie temu ^^ jakoś ten tydzień jeszcze wytrzymam. Przede mną kolejna tura badań. Muszę się zebrać w sobie żeby iść ;)
27 mam pierwsze prenatalne [emoji38]
 
Właśnie najgorsze to czekanie, od wizyty do wizyty. Nie mamy na nic wpływu. Masakra:) z drugiej strony dlatego to taki cud[emoji173]

Powiedz coś więcej o sobie, skad jesteś?
Mieszkam w Bielsku-Białej :) wielka pasjonatka motoryzacji - mechaniki i rowerów :D takie bardzo kobiece zainteresowania :D

Dziś doszłam do wniosku, że jednak człowiek to jest gapa na 200% :)
od tygodnia czyli od wizyty u gin chodzę i dumam, że nie powiedziała nawet który to tydzień... w dziś wyciągam z szuflady USG a tam jak na dłoni 6t6d i wywróżona data to 2.10 :) oczywiście jeśli wda się w mamusię to będzie jednak wrzesień. A i lepiej źeby się nie wdawała za bardzo bo moja mama leżała całą ciążę po tym jak jedno dziecko zmarło po porodzie. A ja urodziłam się 2 miesiące za wcześnie, ważyłam jakieś 1,5 kg i ubranka dla lalek były za duże. Także no co nagle to po diable.
 
Mieszkam w Bielsku-Białej :) wielka pasjonatka motoryzacji - mechaniki i rowerów :D takie bardzo kobiece zainteresowania :D

Dziś doszłam do wniosku, że jednak człowiek to jest gapa na 200% :)
od tygodnia czyli od wizyty u gin chodzę i dumam, że nie powiedziała nawet który to tydzień... w dziś wyciągam z szuflady USG a tam jak na dłoni 6t6d i wywróżona data to 2.10 :) oczywiście jeśli wda się w mamusię to będzie jednak wrzesień. A i lepiej źeby się nie wdawała za bardzo bo moja mama leżała całą ciążę po tym jak jedno dziecko zmarło po porodzie. A ja urodziłam się 2 miesiące za wcześnie, ważyłam jakieś 1,5 kg i ubranka dla lalek były za duże. Także no co nagle to po diable.
Super hobby ;) co do dzieciaczka to może poczeka na złotą jesień [emoji23]
 
Super hobby ;) co do dzieciaczka to może poczeka na złotą jesień [emoji23]
Mam nadzieję :cool2: aczkolwiek na razie cała drżę na myśl, że jeszcze 8 dni do wizyty.
Z pracą też będzie ciekawie... umowę mam na czas nieokreślony a zaproponowali mi zmianę stanowiska- przyjęłam. u mnie znaleźli i szkolą nową osobę a ja od marca idę :p a tu jeszcze niespodzianka taka... to też mi trochę nerwów przygnało... ale co ma być to będzie... :)
 
Dorzynka fajne zainteresowania :) ja też że Śląska, okolice Katowic, a dodatkowo do Brennej jeżdżę często bo mamy tam rodzinę:) to jednak będziesz październikowa;) ale jeśli Ci się U nas spodoba to zostań:D myślę że małe prawdopodobieństwo że będziesz miała tak jak Twoja mama. Wśród moich znajomych wszystkie które miały jakieś dolegliwości typowo ciążowe nie miały tego co ich mamy i na odwrót:)

Lovi faktycznie wysoka. Może powtorzysz badanie?

Mi na szczęście zrobili w szpitalu parę badań m.in. glukoze i miałam 92. Nie wiedziałam że ja bede miec więc wieczorem sporo jadłam więc miałabym chyba jeszcze niższa.
 
Witam Was dziewczynki po weelendzie, u mnie był mega zajęty bo i w sobote i w niedziele miałam gości, także jestem padnięta:( jeszcze dziś wróciłam po 2 tyg do pracy, powiedziałam szefowej i paru kolegom z pracy o ciąży i wszyscy bardzo się ucieszyli :yes:, teraz poszukają kogoś na zastępstwo i będe mogła spokojnie odpocząć .

Trzymam kciuki za wizytujące dziewczyny dawajcie szybciuto znać po wizytach i wstawiajcie zdjęcia. To daje tyle energi i pozytywnego myślenia :D:D
 
reklama
Dorzynka fajne zainteresowania :) ja też że Śląska, okolice Katowic, a dodatkowo do Brennej jeżdżę często bo mamy tam rodzinę:) to jednak będziesz październikowa;) ale jeśli Ci się U nas spodoba to zostań:D myślę że małe prawdopodobieństwo że będziesz miała tak jak Twoja mama. Wśród moich znajomych wszystkie które miały jakieś dolegliwości typowo ciążowe nie miały tego co ich mamy i na odwrót:)

Lovi faktycznie wysoka. Może powtorzysz badanie?

Mi na szczęście zrobili w szpitalu parę badań m.in. glukoze i miałam 92. Nie wiedziałam że ja bede miec więc wieczorem sporo jadłam więc miałabym chyba jeszcze niższa.

Oczywiście- jak już się przyplątałam to zostanę :) zawsze to weselej :D
zazdroszczę tym z Was, które już wiedzą że mały "ludź" jest... martwię się tym, że 6t6d jeszcze nie było człowieka widać tylko żółteczko, no ale czekanie i czekanie... i nic się nie poradzi
 
Do góry