reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@Doti_88 kochana, mnie również jest bardzo przykro.. zycze Ci wszystkiego dobrego, żeby szczęście uśmiechnęło się do Ciebie! Wiele cioć tu będzie czekało na dobre wieści od Ciebie :*
 
reklama
Doti88 szkoda, że się nie udało :(
Ja już po wizycie, dziecko ma się dobrze, nadrobiło ten tydzień, o który było młodsze. Niestety krwiak też ma się nieźle, za tydzień mam się zjawić ponownie, żeby przedłużyć zwolnienie, bo teraz jestem jeszcze na tym poszpitalnym. Mam dużo wypoczywać i czekamy, aż się wchłonie. Założyli mi kartę ciąży i wreszcie poznałam termin porodu 13 września.
 
Dziewczyny, gratuluję pozytywnych wizyt.
Doti przesyłam pozytywną energię. Fajnie, że się nie poddajesz. Trzymam za Ciebie kciuki!
 
@Doti_88 przykro mi bardzo. :( Trzymaj się dzielnie i walcz dalej, bo jest o co!! Niech da Ci to jeszcze więcej siły. Jestem całym serduchem z Tobą [emoji8][emoji3590]
 
@Mamadwójki27 cudowny widok jak już widać że macha nóżkami i rączkami [emoji7]

@dorzynka cześć :) to Twoja pierwsza ciąża?

@Doti_88 bardzo mi przykro :( ale cieszy mnie ze jest w Tobie tyle nadziei i woli walki! Musi być już dobrze! Trzymam bardzo mocno kciuki i jak się uda wpadnij do nas i daj nam znać!

@justyndziuk super że wizyta udana :) 22.03 mam pierwsze prenatalne ;)

@Agnieszkakw kurcze to odpoczywaj ile dasz rade i mam nadzieję że na następnej wizycie już tego krwiaka nie będzie
 
Dziewczyny dziś się z Wami żegnam ale nie ze smutkiem tylko z nadzieją, że kolejna ciąża będzie udana... te 6dni dały mi na tyle w kość, że dziś po wizycie poczułam ulgę... ulgę, że będę mogła zacząć jeszcze raz bez tych wszystkich dolegliwości które spędzały mi sen z powiek ... Każdej z Was życzę szczęśliwego rozwiązania i pięknych wspomnień z ciąży, tak jak powinno być. Ja nigdy się nie poddaje i teraz też tak będzie. Ściskam Was mocno i dziękuję za wsparcie które bardzo mocno odczułam z Waszej strony. Dziękuję [emoji173]

Bardzo mi przykro :(:(:( Miałam już nadzieje, że takich wieści już tutaj nie będzie.
Trzymaj się doti!
 
Doti kochana przykro mi! Mam nadzieję że szybko Ci się uda z drugim i że będzie wszystko dobrze:* głowa do gory:* zrób badania :)

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt :*
Agnieszka nic się nie zmniejszył?
 
reklama
Do góry