reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Dziewczyny, czy wy pijecie kawe? Bo ja od poczatku ciazy ani jednej, bo sie boje, ale widze, ze wiele kobiet pije bez problemu. Bo taka mam czasami ochote, ze hoho
 
reklama
Hey czy któraś z was miała doczynienia z globulkami macmiror complex 500?? Lekarz mi je przepisał na zapalenie a czytam że w 1 trymestrze nie można ich stosować i teraz się boję naprawdę nie wiem co mam robić :(

Świetny lek, jedyny który mi pomagał jak nie byłam w ciąży na uciążliwe infekcje ale bardzo mocny wiec nie wiem czy w ciąży można
 
Trochę się nie odzywałam ale na bieżąco wszystko czytam [emoji39] gratuluję wszystkich wizyt, pięknych brzuszków i jeszcze piękniejszych [emoji173] 3mam kciuki za każdą z Was [emoji6] ja z racji tego, że mam dopiero 2 wizytę 23 lutego siedzę cicho jak mysz pod miotłą i tylko czytam i napawam się dobrą energią od Was. Dziewczyny z terminem na koniec września kiedy macie wizyty i czy jeszcze jest ktoś kto czeka tak jak ja na [emoji173] słonecznego dnia dla wszystkich [emoji560]
 
Ja kawę piję. Tylko ja nawet bez ciąży piłam baaaardzo słabą, bardziej dla smaku [emoji4]
no wlasnie zawsze tez pilam slabe, tzn chyba slabe. Robilam w zaparzaczu, dosc mocna jest, ale sciekala do max 1/3 kubka, reszte stanowilo mleko. Teraz jakos tak drze, ze cokolwiek mogloby pojsc nie tak, szczegolnie, kiedy cisnienie mam perfekcyjne. Siostra mowi, ze ona miala z cisnieniem problemy, wiec mogla sobie jedna dziennie wypic, ale ja nie powinnam.
 
Krwiak się zmniejsza, dzisiaj wypisują mnie ze szpitala. Mam dużo wypoczywać, mało pracować i powinien się wchłonąć.

To super teraz tylo dużo wypoczywać i będzie ok

dory,
Ja pije jedną dzinnie taką słabą z mlekiem zawsze byłam kawoszem:) więc ciężko było by mi całkowice zrezygnować. A popołudniu czasem inke wypije.
 
reklama
Dziewczyny, czy wy pijecie kawe? Bo ja od poczatku ciazy ani jednej, bo sie boje, ale widze, ze wiele kobiet pije bez problemu. Bo taka mam czasami ochote, ze hoho
Jejuuuu ile ja bym dała żeby kawkę z mlekiem wypić. Ale dla mnie zabójstwo na wymioty. W drugiej ciąży w połowie pozwoliłam sobie na jedna kawkę to cały dzień umierałam. Teraz nie zaryzykuje ale ze względów żołądkowych. Zanim zaczęłam żygać piłam jedna ale ja zawsze pije jedna i bez ciąży. Bardzo mi tego brakuje. Jedna możesz spokojnie sobie wypijać jesi żołądek na to pozwala hehe
 
Do góry