reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja planowałam zająć w ciążę latem, przezimowac z brzuchem i wiosną spacerku z wozeczkiem. Z pierwszym synem się udało, urodzil się w kwietniu, wspaniała wiosna. Za drugim razem uznaliśmy że zrobimy tak samo, udało się znów zajść w ciążę w lipcu, ale los zakpił z Nas i ciąże straciłam. Teraz uznałam, że nie można tak ingerować w plany Boga i brać tak jak daje. Nie jestem zachwycona latem z brzuchem, mieszkam na ostatnim 4 piętrze bez windy, w upały mamy w domu same piekło no ale trudno :p
 
reklama
Nooo, i poza tym opalanie zabronione, a taka piękna się robię jak jestem pieknie opalona. Ehh :p
 
Ja pierwsza ciążę przechodzilam zima (termin na kwiecien) a druga córka wrześniowa więc ciąża latem. W sumie nie wiem co lepsze [emoji28] w upał z brzuchem ciężko ale z drugiej strony zakładanie zimowych butów, kurtek swetrów [emoji849] latem to byle co na tyłek i już. Za to poród wiosna to spacerki w ciepelku, potem jak dziecko uczy się chodzić około roku to mu łatwiej niż w kombinezonach i sniegowcach [emoji28]
 
Dziewczyny mam pytanie, jutro idę na badania i w skierowaniu mam wpisane, że mam zrobić grupę krwi i obok dodane przez lekarza ‚potwierdzona’ i nie wiem o co chodzi.. Muszę zrobić 2 razy badanie?
 
Dziewczyny mam pytanie, jutro idę na badania i w skierowaniu mam wpisane, że mam zrobić grupę krwi i obok dodane przez lekarza ‚potwierdzona’ i nie wiem o co chodzi.. Muszę zrobić 2 razy badanie?
A robiłaś już grupę krwi? Ja w pierwszej ciąży i potem w kolejnej już z tym wynikiem szłam
 
Dziewczyny mam pytanie, jutro idę na badania i w skierowaniu mam wpisane, że mam zrobić grupę krwi i obok dodane przez lekarza ‚potwierdzona’ i nie wiem o co chodzi.. Muszę zrobić 2 razy badanie?
Wiem, że się dużo zmieniło. Sama pracuje w szpitalu i do potwierdzenia grupy krwi są potrzebne 2 pobrania. Powiedzą Ci na miejscu jak to wygląda. Jeśli miałaś już kiedyś zrobioną grupę, weź wynik że sobą.
 
A od kiedy te zmiany?
Ja osobiście od około pół roku pobieram 2 grupy. I są wytyczne do pobrania przez 2 różne osoby żeby zminimalizować ryzyko popełnienia błędu. Ale umówmy się, że każda placówka pochodzi do tego inaczej. Ja na swojej grupie pobieranej we wrześniu 2018 mam pod wynikiem "wynik badania krwi niepotwierdzony" więc kolejne pobranie będzie już potwierdzone.
1549280857114.jpeg
 
Cześć dziewczyny. U mnie przy poniedziałku słabo. W nocy obudził mnie boli brzucha i krzyża i tak się utrzymuje do tej pory :(
 
reklama
Wiem, że się dużo zmieniło. Sama pracuje w szpitalu i do potwierdzenia grupy krwi są potrzebne 2 pobrania. Powiedzą Ci na miejscu jak to wygląda. Jeśli miałaś już kiedyś zrobioną grupę, weź wynik że sobą.

No właśnie nigdy nie miałam robionej grupy krwi.. Dziś pytałam jednej pielęgniarki i nie wiedziała o co chodzi, ale jutro może będzie jakaś inna to się zapytam
 
Do góry