reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Idziesz do lekarza na NFZ i mówisz że chcesz tylko skierowania na badania ? Masz dwie karty ciąży?
Nie , poszłam do lekarza na nfz i mówię, że wyszedł mi test pozytywny... [emoji23] no więc zbadał mnie, pozniej zapytał czy będę chodziła na NFZ? Odpowiedziałam, że tak więc wystawił mi skierowania na badania i powiedział, że jak przyjdę z wynikami to założy kartę ciazy:)
 
reklama
Ja mam z pracy pakiet LuxMed więc na szczęście i wizyty i badania mam bezpłatne. Ale chodzę do placówki partnerskiej a one nie mogą prowadzić ciąż powikłanych bo za dużo badań trzeba robić, i w poprzedniej ciąży nagle musialam szukać lekarza [emoji849] teraz już to wiem to przynajmniej na spokojnie sobie to ogarnę wcześniej chociaż może tym razem mnie ominie to wszystko...
 
Ja chodzę na NFZ i rzeczywiście dała mi na 4 badania po czym dodała ze następne(więcej ) wypisze na następnej wizycie ;) teraz gluzkoze naczczo, grupę krwi bo mam Rh -, mocz i morfologię
 
A w ogóle jak zapytałam tego lekarza dzisiaj co myśli o porodzie naturalnym po cc, powiedział, że no ja sobie mogę rodzić naturalnie ale nie wie co na to personel medyczny :p powiedział że szansa jest ale no wszystko w trakcie się okaże.
Ja też na następnej wizycie dostanę kartę ciąży, kolejne wizyty mam 7-go prywatnie a 11-go na NFZ.

Moja córka dzisiaj mnie rozbroiła na łopatki, wzięła kredki puka mi do brzucha i mówi "haloooo, mam dla ciebie kredeczki, zobacz, wychodź!" :) dwulatki są takie rozczulające :D
 
reklama
Czesc dziewczyny. Ja dzisaj naszczescie zobaczylam znowu bijace serduszko I wyglada na to ze na razie jest wszystko okej te plamienia I krewpodobno dalej byly z jakiegos minimalnego krwiaczka ktory nie jest grozny :) mam nadzieje ze juz bedzie dobrze I to sie unormuje :)
A Ty już widziałaś najgorsze! Ostatni raz nas straszysz! Wszystkie musimy myśleć pozytywnie i nie nakręcać się, że coś będzie nie tak :)

Ja dziś też usłyszałam to moje wyczekane serduszko. Okazało się, że ciąża jest młodsza niż wynikało z OM i dlatego jeszcze nic nie było słychać. Ale lekarz dziś mi powiedział, że ostatnio miał wątpliwości, czy ciąża jest żywa. Dobrze, że tydzień temu mi tego nie powiedział (chociaż wyczytałam to sama z jego miny), bo pewnie bym wszystkie łzy z nerwów wylała.
 
Do góry