reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
To jest nienormalne. Skoro są te badania refundowane to czego mam płacić xd to teraz mogłabym się umówić do jakiego ginekologa na NFZ i powiedzieć mu zeby wypisał mi skierowanie na badanie ?
Niestety, no ja właśnie dlatego chodzę do dwóch lekarzy:) jeden prywatnie, drugi na nfz który wystawia mi skierowania na badania.
 
Idziesz do lekarza na NFZ i mówisz że chcesz tylko skierowania na badania ? Masz dwie karty ciąży?

No ja tak robie. Ale nie wszystkie sie pokrywają. Prywatnie mi dala całą litanie a na nfz kilka tylko mam. I nie dalo sie wyprosic więcej, tarczycy mi nie dał na przykład. :/
 
Ja płaciłam 460zl za badania a potem mi powiedziała, ze mogłam iść do rodzinnego żeby mi wypisał skierowanie na te badania. Wiec może spróbuj iść do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie:)
 
Mi lekarka na NFZ taaaaka listę dała, a prywatnie tylko na 4 czy 5 badań...

Dokładnie jw. Może na niektóre badania chociaż dostaniesz;) zawsze trochę mniej do zapłaty...
 
reklama
Do góry