reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny właśnie dostałam wyniki toxo... Co sądzicie? Trochę się zaczęłam martwić
Screenshot_20190128-163106.jpeg
 
Dziewczyny właśnie dostałam wyniki toxo... Co sądzicie? Trochę się zaczęłam martwićZobacz załącznik 937799

A robiłaś igM ? Ja miałam ponad 200 ten wynik a drugi minimalny ale nie wiem po co robiłam jak w poprzedniej ciąży wyszło mi ze przechodziłam i teraz potwierdza to ten wynik i a lekarz znowu panikę sieje wiec się zastanawiam po co znowu każe mi robić [emoji29]
 
A robiłaś igM ? Ja miałam ponad 200 ten wynik a drugi minimalny ale nie wiem po co robiłam jak w poprzedniej ciąży wyszło mi ze przechodziłam i teraz potwierdza to ten wynik i a lekarz znowu panikę sieje wiec się zastanawiam po co znowu każe mi robić [emoji29]
Wydaje mi się że igM też robiłam ale jeszcze nie mam wyniku
 
Jeśli masz przeciwciała toxo to znaczy że ją przeszłaś już kiedyś, ale żeby wiedzieć dokładnie kiedy potrzeba węcej niz jednego wyniku w tym awidność się robi.
Przechodziłam przez toxoplazmozę w pierwszej ciązy więc mam troche doświadczenia w tym temacie .

A i jeśli masz juz przeciwciała to zawsze juz bedziesz je miec do konca życia :) wiec wysokie Igg może świadczyć o przebytej toxo daaawno temu.
 
Mój też nie [emoji23] mało tego u mnie ani w ciazy nie urosły, kp też nie [emoji23] jakaś jestem inna [emoji848]

Mój tez nie [emoji23] narazie tez nic nie urosły, a tak się cieszyłam na początku ze wreszcie coś będę mieć, a tu nic takie się nie zapowiada [emoji23][emoji23]
 
Apropo piersi całą pierwszą ciąże mówiłam że moje nic się nie zmieniły i co to za brednie ze rosną cycki w ciazy :p dwa dni po porodzie zobaczyłam co to znaczy
emoji23.png
emoji23.png
dwa rozmiary pyk od razu :p
jak przestałam karmić to się zdziwiłam jakie miałam małe wczesniej :p a nigdy małe nie były w sumie bo 75D rozmiar :p
 
Dziękuję dziewczyny za info.
Co do piersi to do porodu miałam małe, a jak zaczęłam karmić to z A zrobiły się D. Jak skończyłam karmic to znów były małe, a teraz zauważyłam że są troszkę większe [emoji6]
 
reklama
Dziewczynki ma pytanko . Bo byłam dzisiaj prywatnie na wizycie i pani na karteczce mi wypisała jakie mam badania zrobić , to znaczy że idąc do szpitala i robiąc te badania będę musiała za nie płacić ?
 
Do góry