reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Czesc dziewczyny. Ja dzisaj naszczescie zobaczylam znowu bijace serduszko I wyglada na to ze na razie jest wszystko okej te plamienia I krewpodobno dalej byly z jakiegos minimalnego krwiaczka ktory nie jest grozny :) mam nadzieje ze juz bedzie dobrze I to sie unormuje :)

Najpiękniejsza wiadomość jaką mogłyśmy dzisiaj przeczytać ♥️♥️♥️♥️♥️
 
Smerfetka strasznie się cieszę. Nie znam was jescze a już przeżyłam wasze ciaze. :)
Ja natomiast nie czuje się w ogóle w ciąży :( tak
Bardzo nie mogę się doczekać poatku i wizyty u lekarza.
Mam zero objawów. Nawet senna nie jestem.
 
A w ogóle jak zapytałam tego lekarza dzisiaj co myśli o porodzie naturalnym po cc, powiedział, że no ja sobie mogę rodzić naturalnie ale nie wie co na to personel medyczny :p powiedział że szansa jest ale no wszystko w trakcie się okaże.
Ja też na następnej wizycie dostanę kartę ciąży, kolejne wizyty mam 7-go prywatnie a 11-go na NFZ.

Moja córka dzisiaj mnie rozbroiła na łopatki, wzięła kredki puka mi do brzucha i mówi "haloooo, mam dla ciebie kredeczki, zobacz, wychodź!" :) dwulatki są takie rozczulające :D
A jak dawno mialas cc? Dlaczego miałabyś nie moc rodzic SN?
 
Hej dziewczyny byłam wczoraj na badaniu okazało się że serduszko nie bije :( jadę dzisiaj do szpitala... Tak strasznie się boję.. Chciałam wam życzyć szczęśliwego rozwiązania i dużo zdrówka
 
A jak dawno mialas cc? Dlaczego miałabyś nie moc rodzic SN?
Na studiach medycznych uczą, że jeśli kobieta miała chociaż raz cc to nawet w połowie porodu naturalnego można podjąć decyzje o przejściu na cesarskie cięcie jeśli kobieta tak zdecyduje, lub lekarze zauważą jakiś problem. A jak personel medyczny się do tego stosuje to już rzeczywiście nie wiadomo.
 
reklama
Do góry