reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Myślicie że ja też się łapie ?
Zobacz załącznik 932327
Bladzioch jest;) powtórz jutro kolejnym testem, najlepiej z ranca

Co tam u was dziewczynki, jak samopoczucie? Ja przeziębiona dalej jestem kicham, smarkam dalej niż widzę a na widok czosnku już odruch wymiotny. Już sama nie wiem co wziasc.
I kota dostaje już w tym domu [emoji23]
Z dobrych wiadomości bolą piersi i sutki czyli objawy są i mam nadzieję że dzidzia rośnie ;)
 
Ostatnia edycja:
Bladzioch jest;) powtórz jutro kolejnym testem, najlepiej z ranca

Co tam u was dziewczynki, jak samopoczucie? Ja przeziębiona dalej jestem kicham, smarkam dalej niż widzę a na widok czosnku już odruch wymiotny. Już sama nie wiem co wziasc.
I kota dostaje już w tym domu [emoji23]
Z dobrych wiadomości bolą piersi i sutki czyli objawy są i mam nadzieję że dzidzia rośnie ;)
A mi się zaczęły mdłości i leżę ile się da :(
 
Nie wiedziałam że to kiedykolwiek napiszę ale ja też chcę [emoji23] przynajmniej byłabym pewna że wszystko ok
A mi się zaczęły mdłości i leżę ile się da :(

O mam jeszcze jeden dziwny objaw, jestem gorąca [emoji23]zawsze jak kładłam się spać to często gęsto mijały z dwie godziny zanim się rozgrzałam pod kołdrą a stopy lodowate dalej były a teraz normalnie to chłop się do mnie przykleja i rozgrzewa a nie odwrotnie [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie wiedziałam że to kiedykolwiek napiszę ale ja też chcę [emoji23] przynajmniej byłabym pewna że wszystko ok

O mam jeszcze jeden dziwny objaw, jestem gorąca [emoji23]zawsze jak kładłam się spać to często gęsto mijały z dwie godziny zanim się rozgrzałam pod kołdrą a stopy lodowate dalej były a teraz normalnie to chłop się do mnie przykleja i rozgrzewa a nie odwrotnie [emoji23]
Mam to samo! Jemu teraz wiecznie zimno a mi gorąco [emoji23] wcześniej było na odwrót [emoji23]
 
Do góry