reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny,
Byłam dziś na USG, mam maluszka który odpowiada wg pomiarów 6+1tc (wg OM 29.08) więc jak dobrze pójdzie może bede wrześniowką. Akcja serduszka dopiero wczesna, więc kolejna wizyta za tydzień dla pewności i potwierdzenia.

Przysiądę do was na chwile, ok?
 
Martosia gratulacje kochanie, czyli pozna ovu u ciebie była ;)
Cześć dziewczyny,
Byłam dziś na USG, mam maluszka który odpowiada wg pomiarów 6+1tc (wg OM 29.08) więc jak dobrze pójdzie może bede wrześniowką. Akcja serduszka dopiero wczesna, więc kolejna wizyta za tydzień dla pewności i potwierdzenia.

Przysiądę do was na chwile, ok?
 
Dziewczyny, co na przeziębienie w ciąży domowymi sposobami? Rozkłada mnie :/
Polecam wieczorem do szklanki łyżeczkę miodu i zalać do połowy. Rano wycisnąć do tego pół cytryny i dolać wody żeby było letnie. Mnie zawsze stawia na nogi, jak już czuję że coś będzie to przez kilka dni biorę i mnie nie łapie.
 
Cześć dziewczyny,
Byłam dziś na USG, mam maluszka który odpowiada wg pomiarów 6+1tc (wg OM 29.08) więc jak dobrze pójdzie może bede wrześniowką. Akcja serduszka dopiero wczesna, więc kolejna wizyta za tydzień dla pewności i potwierdzenia.

Przysiądę do was na chwile, ok?
Witamy :p ja wg OM mam termin na 4.09, ale gin wyliczył jak narazie termin na 31.08 więc tez czasem zaglądam do sierpniowek:) się przyznam po cichu hehe mój bąbelek miał w poniedziałek 4 mm, więc nie duza różnica...
 
reklama
Do góry