reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Nieśmiało się witam.
Wczoraj zrobiłam test bo dostałam plamienia, choć myślałam że to przed okresem. Dziś powtórzyłam - 2 kreski.
Jestem jeszcze w głębokim szoku - mąż już wie i bardzo się cieszy. Mam już dwuletnią córeczkę.
Na razie nie wierzę, jutro chyba pojadę na betę. Nawet nie pamiętam dokładnie kiedy miałam okres, ani kiedy mogło się to wydarzyć. W nowy rok skończyłam dopiero karmić piersią.
Nie nadrobię aż tylu stron, dlatego po prostu ciepło się witam i życzę szczęśliwych i spokojnych ciąż [emoji4]
 
reklama
Nieśmiało się witam.
Wczoraj zrobiłam test bo dostałam plamienia, choć myślałam że to przed okresem. Dziś powtórzyłam - 2 kreski.
Jestem jeszcze w głębokim szoku - mąż już wie i bardzo się cieszy. Mam już dwuletnią córeczkę.
Na razie nie wierzę, jutro chyba pojadę na betę. Nawet nie pamiętam dokładnie kiedy miałam okres, ani kiedy mogło się to wydarzyć. W nowy rok skończyłam dopiero karmić piersią.
Nie nadrobię aż tylu stron, dlatego po prostu ciepło się witam i życzę szczęśliwych i spokojnych ciąż [emoji4]
Witamy i gratulacje;)
ja w 1 ciaży też nie pamiętałam hehe...ale usg wyliczyło za mnie, wiec luz :)
 
@ens93 jak jest żółtkowy to zarodek pewnie się za nim ukrył :) dużo zależy od sprzętu, uwierz mi :) ja miałam OM 28.11..ale jak się okazało, owulacje miałam od razu po okresie, i bąbelek jest tydzień starszy hehe(choć testy wychodziły negatywne) będzie ok, mówię Ci :D

Widzę, że dużo z nas ma wizyty ok 20 stycznia...oj będzie się działo na forum ;)
Dziękuję Ci za wsparcie [emoji3590]
 
Ja idę dziś do dentysty, chodzilyscie w ciąży? Mam nadzieje że skończy sie na czyszczeniu kamienia ale słyszałam ze nawet przy leczeniu próchnicy teraz znieczulenia są bardzo bezpieczne i można w ciąży mieć znieczulenie. Co o tym sądzicie?
 
Ja przełożyłam usg 17.01 na 24.01. Chce żeby bylo widać serce, to bedzie 6t 3d więc liczę, ze juz coś zobaczę
 
Ja idę dziś do dentysty, chodzilyscie w ciąży? Mam nadzieje że skończy sie na czyszczeniu kamienia ale słyszałam ze nawet przy leczeniu próchnicy teraz znieczulenia są bardzo bezpieczne i można w ciąży mieć znieczulenie. Co o tym sądzicie?
W zeszlej chodzilam. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Teraz chodzę regularnie więc wszystko mam pod kontrolą (chyba) :p Też słyszałam, że są bezpieczne, ale tylko niektóre więc lepiej się upewnić jakie ma Twój dentysta...
Ja przełożyłam usg 17.01 na 24.01. Chce żeby bylo widać serce, to bedzie 6t 3d więc liczę, ze juz coś zobaczę
Moim zdaniem powinno już być widać :) więc spokonie...ja widziałam w poniedziałek 5t+5d a bąbelek miał 3,99 mm :D
 
no wlasnie te otreby jem z kefirem. Zobaczymy. Kapusta, ogorki nigdy na mnie nie dzialaly hehe

a w ktorym tyg jestes? bo faktycznie jesli idziesz jutro to bez sensu bete robic...

Dziewczyny współczuję Wam...ale tym razem będzie dobrze!!! będziemy trzymać kciuki :-) :)
Połowa 5 tygodnia dopiero. Nie będę sama decyzji podejmować. Jutro już się wszystkiego dowiem. Wizyta dopiero na 20.30, ale jak się coś szybciej zwolni to da mi znać.
 
Ja idę dziś do dentysty, chodzilyscie w ciąży? Mam nadzieje że skończy sie na czyszczeniu kamienia ale słyszałam ze nawet przy leczeniu próchnicy teraz znieczulenia są bardzo bezpieczne i można w ciąży mieć znieczulenie. Co o tym sądzicie?
Ja mam wizytę u dentysty na początku lutego i ją odwołam, ale tylko z tego względu że nie jest to leczenie tylko wymieniam sobie plomby amalgamatowe na białe, a to może poczekać. Natomiast czytałam, że w ciąży jak najbardziej trzeba leczyć zęby, bo próchnica i stany zapalne mają wpływ i na dziecko i na poród. Tylko poinformuj dentystę o swoim stanie.
 
reklama
Do góry