reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny, 2.01 miałam bete 226 (nie wiedziałam ze powinno się zrobić kolejna po 48h) jutro idę rano na kolejna i zastanawiam się ile powinna wynosić, trochę się martwię bo ciagle boli mnie jeden jajnik (nie jakiś wieki ból, ale uciążliwy)
Ostatnia @ 7.12
 
Hej dziewczyny, 2.01 miałam bete 226 (nie wiedziałam ze powinno się zrobić kolejna po 48h) jutro idę rano na kolejna i zastanawiam się ile powinna wynosić, trochę się martwię bo ciagle boli mnie jeden jajnik (nie jakiś wieki ból, ale uciążliwy)
Ostatnia @ 7.12
Po 48h powinna wzrosnąć minimum 66%. Na internecie są kalkulatory bety hcg więc jak dostaniesz wynik to wpisujesz datę pierwszego badania i drugiego i podaje Ci czy dobrze wzrasta :)
 
reklama
Hej dziewczyny trochę się wahałam czy jeszcze nie za wcześnie się do was zapisywać ale co tam [emoji6]
02.01 beta 62,32
Dzisiaj 04.01 144,02
W niedzielę jeszcze raz sprawdzę przyrost. A w poniedziałek na betę. Pewnie nic nie będzie widać ale dostanę leki

W nowy rok dostałam świąteczny noworoczny prezent w postaci testu z dwoma kreseczkami [emoji4] mam już prawie dorosłego synka jak on to mowi, zaraz 6latek [emoji23]
 
Do góry