reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja nie kupuję , bo nie wiem czy będzie potrzebny ,ale ja dostanę od rodziny jak będzie potrzeba bo mają
 
reklama
Hmm, to ja się może też wstrzymam, a w razie potrzeby wyślę gdzieś szybko męża, żeby kupił. Muszę się bardzo pilnować, żeby nie nakupować mnóstwa rzeczy, które potem mogą mi się nie przydać [emoji16]
 
Hmm, to ja się może też wstrzymam, a w razie potrzeby wyślę gdzieś szybko męża, żeby kupił. Muszę się bardzo pilnować, żeby nie nakupować mnóstwa rzeczy, które potem mogą mi się nie przydać [emoji16]
Wiesz co ,to nie jest takie drogie ,bo ręczny ja tu sprawdzałam to około 40 zł ,no chyba że ten lepszy no to koło 100 ,więc może warto kupić i mieć w razie W
 
No ja sprawdzałam lovi expert, ręczny ok 150, a elektryczny ok 400. Jestem w tym temacie ciemna, widziałam też i takie za 30, ale czy się sprawdzą równie dobrze? Ten lovi poleciła mi położna, ale może taki zwyklejszy byłby równie dobry.
Wiesz co ,to nie jest takie drogie ,bo ręczny ja tu sprawdzałam to około 40 zł ,no chyba że ten lepszy no to koło 100 ,więc może warto kupić i mieć w razie W
 
No ja sprawdzałam lovi expert, ręczny ok 150, a elektryczny ok 400. Jestem w tym temacie ciemna, widziałam też i takie za 30, ale czy się sprawdzą równie dobrze? Ten lovi poleciła mi położna, ale może taki zwyklejszy byłby równie dobry.
Wiesz co ja to na apteka gemini sprawdzałam , ja tam kupuje to co potrzebuje ,bo jest najtaniej ,wejdź sobie i sprawdz
 
Dziewczyny mam takie pytanie ,czy któraś z Was ma krem minus ? bo ja mam mąż oczywiście plus , i tak właśnie się zastanawiam jak to jest z tym konfliktem ? przy 2 wcześniejszych poronieniach dostałam zastrzyk ,mój organizm nie wytwarzał w żadnym przypadku nie wytworzył przeciwciał , w tej ciąży na początku też badałam i nic nie było ,ale może warto jeszcze raz powtórzyć to badanie ?
 
Dziewczyny mam takie pytanie ,czy któraś z Was ma krem minus ? bo ja mam mąż oczywiście plus , i tak właśnie się zastanawiam jak to jest z tym konfliktem ? przy 2 wcześniejszych poronieniach dostałam zastrzyk ,mój organizm nie wytwarzał w żadnym przypadku nie wytworzył przeciwciał , w tej ciąży na początku też badałam i nic nie było ,ale może warto jeszcze raz powtórzyć to badanie ?
Ja powtarzałam, przeciwciała nieobecne.
Warto zrobić Coombsa, jeśli masz jakieś wątpliwości, skoro gin Ci nie zlecił.
Jeśli chodzisz na NFZ, to poproś o skierowanie.
Warto pamiętać, że przysługuje nam zastrzyk z immunoglobulina jakoś przed 30tc. Zapytaj swojego lekarza, mój mi proponował, ale stwierdziłam, że skoro nie mam przeciwciał, to nie potrzebuje. :)
 
Ja chodzę prywatnie , dziś mam 29+1 w poniedziałek pojadę zrobić tego coombsa , bo trochę się boję , już 2 razy dostałam ten zastrzyk , nie było przeciwciał ale jednak się boję ,dziękuję za odpowiedz
 
reklama
Dziewczyny mam takie pytanie ,czy któraś z Was ma krem minus ? bo ja mam mąż oczywiście plus , i tak właśnie się zastanawiam jak to jest z tym konfliktem ? przy 2 wcześniejszych poronieniach dostałam zastrzyk ,mój organizm nie wytwarzał w żadnym przypadku nie wytworzył przeciwciał , w tej ciąży na początku też badałam i nic nie było ,ale może warto jeszcze raz powtórzyć to badanie ?

Hej sorry, ze tutaj zapytam w Waszym watku, ale jakos znalazlam temat krwi ujemnej i szczepionki. Ja mam minusa, moj facet - nie wiem. Chyba plusa. Moja 1 ciaza. Mialam juz 2 razy badanie na przeciwciala. Nie wykryto. Jeszcze bede robic raz za jakis czas. Jesli nie wykryją (a w 1 ciazy raczej to rzadkosc) to czy jest sens kupowania za 400 zl (a braki sa spore) immunoglobuliny? Po porodzie i tak musza mi podac. Chyba, ze oni mysla przyszlosciowo o kolejnych ciazach. A co, jesli kobieta nie planuje wiecej dzieci?
 
Do góry