reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Jak u Was drugi trymestr? Bo u mnie chyba gorzej niż pierwszy [emoji14] raz wymiotowałam a jestem dużo bardziej zmęczona i nie mam na nic sił, nie moge sie ułożyć wszystko mnie drażni... a miało być tak kolorowo :p
Ja zmęczenie zwalam na pogodę, a senność w ciągu dnia na problemy ze spaniem... Budzę się w nocy kilka razy...
U mnie 11+ 5 a ostatnie 1,5tyg to jakas masakra...
Zawroty i bóle głowy, bóle podbrzusza a nawet stawów. Jutro rano o 9.45 wizyta wkoncuuuu... I prenatalne piątek [emoji6]
Ja też czekam na ten upragniony piątek [emoji4]a potem wizyta u mojego lekarza 29, jakoś zleci...

Ha ha, w końcu ogarnęłam jak odpowiedzieć na kilka postów w jednym [emoji1787]
 
reklama
Hey a ja jutro jadę na badania z krwi a środę mam prenatalne jeju strach już mam ale cieszę się że zobaczę bombla :)
Mdłości powoli odpuszczają ale nie cieszę się za wcześnie :)
 
Jak u Was drugi trymestr? Bo u mnie chyba gorzej niż pierwszy :p raz wymiotowałam a jestem dużo bardziej zmęczona i nie mam na nic sił, nie moge sie ułożyć wszystko mnie drażni... a miało być tak kolorowo :p

U mnie 15+6 i faktycznie też mam wrażenie, że jestem bardziej zmęczona, i budze się w nocy i mam problem z zaśnięciem[emoji849]ale nie wiem czy to nie przez pogode troche bo szaleje[emoji53]
 
Jak u Was drugi trymestr? Bo u mnie chyba gorzej niż pierwszy :p raz wymiotowałam a jestem dużo bardziej zmęczona i nie mam na nic sił, nie moge sie ułożyć wszystko mnie drażni... a miało być tak kolorowo :p

U mnie póki co ogromna różnica [emoji16] zero mdłości, zmęczenie bierze mnie pod koniec dnia, oby tak zostało do samego końca.
Jedynym minusem jest to, że bardzo mnie wysypało na twarzy [emoji31] i to ciągle wstawanie do toalety ‍♀️
 
Cześć dziewuszki;) u mnie 2 semestr wydawał się ok. A w nocy obudził mnie straszny ból głowy i brzuch mnie dziwnie boli tak jakby ciągnie w dół. Muszę pobrać trochę nospę i się poopserwować z 2 dni. W ciąży chyba uaktywniły się u mnie migreny bo głowa jak zaczyna boleć to trzyma z 3 dni. Paracetamol pomoże ale na chwilę, muszę poprostu to przeleżeć.
 
Cześć dziewczyny, u mnie w 2 trymestrze też dużo lepiej. Ostatnio jeszcze miałam okropne mdłości wieczorem, ale to chyba byly ostatnie podrygi.

Teraz jest ok. Nawet kawkę jestem w stanie już wypić :) tylko wieczorami jestem bardzo zmeczona. Zasypiam jak przyloze głowę do poduszki.

Zauważyłam, że jak za szybko wstanę to mnie tak zakłuje w pachwinie, że muszę przykucnać. Ale to chyba coś się tam rozciąga po prostu, nie? :)
 
Miłego poniedziałku życze i powodzenia na prenatalnych i na wizytach. Czekamy na wieści, my mamy L4 poszpitalne do 22marca i wizyte mamy też 22 marca :)
Ja zmęczenie zwalam na pogodę, a senność w ciągu dnia na problemy ze spaniem... Budzę się w nocy kilka razy...Ja też czekam na ten upragniony piątek [emoji4]a potem wizyta u mojego lekarza 29, jakoś zleci...

Ha ha, w końcu ogarnęłam jak odpowiedzieć na kilka postów w jednym [emoji1787]

Ja nasilacjące zmęczenie też zwalam na pogode, a i jeszcze nie ogarnełam odpisywania na kilka postów [emoji28]
 
Super wiadomości [emoji3] teraz już musi być tylko lepiej.

Masakra ta dzisiejsza noc, wiało okropnie, my jeszcze na ostatnim piętrze mieszkamy to przez te kominy jeszcze bardziej było słychać wycie. Padnięta jestem.
Ja wpadam powoli w paranoję bo nie czuje się ciazowo i oczywiście palpitacje serca czy wszystko jest dobrze.

Aaaaa śnieg pada u mnie
1552292769119.jpeg
 
reklama
Do góry