reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Witam niedzielnie. Unas nic nie było słychać, bo my w bloku mieszkamy, może dlatego[emoji849]
Choć smsem alert dostałam wieczorem.

Mam ogólne pytanie czy macie problem z suchą skóra, bo ja mam mega i niby wiem, że to normalne, ale oliwka nie pomagała. Teraz testuje emolium jest troszke lepiej[emoji849]
Oj ja też mam strasznie suchą skórę... Masakra jakaś
 
Ja też mam suchą, mam fajne mleczko z mixy ale wiadomo że każdemu podchodzi do innego
Screenshot_20190310-083807_Rossmann.jpeg
 
Współczuję Wam przeżyć kochane! Kiedyś czytałam że rozwód to jedna z najbardziej stresujacych sytuacji w życiu. Nigdy nie wiadomo co nas czeka, jesteście silne że tak dzielnie dajecie radę chociaż pewnie wiele Was to kosztowało:)

Ja mam jednego chopa od liceum, taka nuda.. ;)[emoji173]

To tak jak u nas :p nudyy, w tym roku będzie 13 lat razem, 5 po ślubie :)
Kocham te moje nudy :D

Faktycznie dużo z was ma doświadczenia rozwodowe :( przykre to jest jak ludzie mogą się zmienić po ślubie.
 
To tak jak u nas [emoji14] nudyy, w tym roku będzie 13 lat razem, 5 po ślubie :)
Kocham te moje nudy :D

Faktycznie dużo z was ma doświadczenia rozwodowe :( przykre to jest jak ludzie mogą się zmienić po ślubie.
U nas w styczniu minęło 13 lat a we wrześniu będzie 6 po ślubie.. czyżbyś była moja bratnia dusza?[emoji23]
 
reklama
Do góry