reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Każdy ma prawo do swojego zdania.
Właśnie otyłość często jest powodem nawet problemów z zajściem w ciąże a potem jej donoszenia. Mam znajoma która podchodziła do in vitro bo w ciąże nie mogła zajść a problemem była właśnie otyłość. A potem w ciąży laska na śniadanie 3 paki popite szejkiem no super takie coś uważam za niesmaczne

Gratuluje wlasnego zdania i krzywdzenia tym wielu z nas i wrzucania do jednego wora.
 
reklama
Dziewczyny moglybyscie zerknąć na moje badania? Tą toksoplazme i różyczkę?
Screenshot_2019-03-07-22-24-15-589_com.android.chrome.jpeg
 
Znam przykład że można przytyć i 35 kg. Czy ta osoba była zadowolona? Nie. Czy dobrze się czuła wazac tyle pod sam koniec ciąży? Nie. Ale złożyło się na to wiele czynników i niestety tak wyszło.
Może nie ważne czy chodzi o 20 czy 30 kg tylko o ton wypowiedzi. Nie znamy wszystkich okoliczności czemu ktoś przytyl tyle kilogramów a ktoś inny chudnie. Ja to zostawiam każdej z nas i jej lekarzowi. Na pewno każda z nas chce mieć zdrowie dziecko. Może więc zakończymy taką napięta atmosferę bo nikomu ona nie służy.
 
reklama
Ale atmosfera się zrobiła napięta... A ja dalej czekam haaaaaaa zaraz coś mnie trafi
Chyba bym sobie poszła do domu już...Ja wszystko rozumiem ale no jednak masz prawo być zmęczona o tej porze. Śmieszna sytuacja. Ale wiem że każda wizyta ważna i czeka się z utęsknieniem na nią więc trzymam kciuki żeby już szybko poszło.
 
Do góry