reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny czy wiecie jak jest obliczana pensja za l4? Jeśli teraz jestem na zwolnieniu, potem pójdę na 2 tyg do pracy i od 27.03 już l4 będę ciągła.
 
Zuzanna okolice Katowic:)

Ela L4 ciążowe jest średnią z ostatnich 12 miesięcy. Przynajmniej tak było 2 lata temu, więc nie wiem czy się coś nie zmieniło.
 
Hej Zuzia! Ja tez mam słabość do twojego imienia bo siostra w grudniu urodziła Zuzię - mała jest rozkoszna! Jakby ona nie zarezerwowała tego imienia pewnie ja bym to zrobiła :D ale ja jeszcze nie wiem jakiej płci jest maleńki lokator ;)
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanko używacie samoopalaczy i jakich? Kupiłam fajny drop od sun alkemie ale praktycznie nie opala. Produkt naturalny i chyba za słaby. Ogólnie mam ciemna karnację ale jakoś zbladłam przez te zyganie i męczący okres i chce coś kupić ale nie wiem czy wszystko wolno używać. Jak pokazałam ten mój lekarzowi to tez nosem kręcił tak samo na fajna wcierke do włosów ziołowa bo mam siano. Mój lekarza to taki sama natura a zdaje się młody fajny facet heheheh
 
Do góry