reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Gratuluje udanych wizyt dziewczyny .
Witam Cię Zuziu . Ja dzisiaj spałam do 14 po prostu nie funkcjonuje ostatnio . W sklepie jak jestem to czuje się tak osłabiona kręci mi się w głowie i słabo mi się oddycha masakra jakaś .
 
reklama
100% podstawy wyliczanej z ostatnich 12 miesięcy
A powiedz jak kilka miesięcy temu było się na L4 ciążowym (przez dwa tyg niestety zakończone poronieniem ) to należy się mniejsza kwota za chorobowe ciazowe? Czy dalej 100%?


Ja też dzisiaj mam słabszy dzień, to chyba ta pogoda, u nas pochmurnie i zimno [emoji20] jeszcze synkowi zachciało się naleśników, w sumie mi też naszła ochota i stałam przy tych garach a mały zjadł tylko jednego [emoji23] no nic, pomysł na obiad na jutro już mam- krokiety [emoji23] chwila w kuchni a ja już mam dość,a niby w drugim trymestrze jest przypływ energii heh
 
Ostatnia edycja:
Byłam dzisiaj na wizycie...całe 8 cm szczęścia , waga ok 100g płeć niepotwierdzona bo pupa się dzidzia obruciła a bokiem noga zasłaniała hehe...
 
reklama
A co musi robić moderator? Ja mogę być, to chyba nie jest skomplikowane :D

Chyba nic szczególnego :p bedziemy mogły wywalic kogos kto nam podpadnie :D
Dziękuję :) wysylam info do moderatora.
@Kara88 na razie wpisuje wsZystkich a jak sie ktos dluuugo nie bedzie udzielal to pomyślimy :) dopisac tez bede mogla wiec ktos nowy jak sie pojawi to zapraszamy :)
 
Do góry