reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
No, pewnie, że nie [emoji6] Ja znowu mam tylko 160 cm wzrostu i bycie takim kurdupelkiem czasami jest trudne, hehe.

Ja mam 177 cm. Mąż 182 córka ma 9 lat 150 cm. Córka caly czas w górnej siatce centylowej. Mocno się wyróżnia wśród kolegów i koleżanek rozm buta 39. W maju komunia i jest problem z kupnem butów komunijnych.
 
Najpierw było to "zwalane" na młody wiek, później zaczęłam brać tabletki, więc wszystko było jak w zegarku, jak przestałam brać anty to znowu się rozregulowal więc myślałam, że to hormony wariują, gin mówił, że za 2- 3 miesiące wróci do normy. Nie zdążyło, bo zmarł mój Tata, mega stres, spadek wagi, więc okres zatrzymał się na pół roku, a teraz ciąża [emoji3] nie wiem czy coś z tego zrozumiałaś, bo trochę to pogmatwane, ale tak to mniej więcej wyglądało
 
Najpierw było to "zwalane" na młody wiek, później zaczęłam brać tabletki, więc wszystko było jak w zegarku, jak przestałam brać anty to znowu się rozregulowal więc myślałam, że to hormony wariują, gin mówił, że za 2- 3 miesiące wróci do normy. Nie zdążyło, bo zmarł mój Tata, mega stres, spadek wagi, więc okres zatrzymał się na pół roku, a teraz ciąża [emoji3] nie wiem czy coś z tego zrozumiałaś, bo trochę to pogmatwane, ale tak to mniej więcej wyglądało
Rozumiem rozumiem ! Myślałam, ze tylko ja jestem jakaś inna ☺️
 
reklama
Do góry