reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Z tym wzrostem nie ma reguły [emoji6] my z mężem do wysokich nie należymy a nasz 6letni syn jest mi prawie do ramienia [emoji23][emoji23][emoji23] wzrost odziedziczył chyba po dziadku bo był naprawdę wysoki [emoji6]


Marzec będzie obfitować w wizyty te zwykłe i te prenatalne [emoji7]

Też ostatnio pisałam o zdrowym podejściu do ciąży a dzisiaj też zaczęłam fisować (chociaż tydzień temu byłyśmy na USG) i postanowiłam że kupię detektor serca płodu. Jakiej firmy macie?
Ja mam AngelSounds tzn czekam aż przyjdzie ale czytałam opinie że jest spoko;)
 
Ja dzisiaj po wizycie wszystko ok, powiedział mi że szyjka na swoim miejscu ale mam ją strasznie wysoko... nie mam pojęcia co to oznacza ale chyba nic takiego bo dalej nie komentował :p Juro jeszcze USG tarczycy i do kwietnia mam wizyty z głowy :p I znowuuu tyle czekania hahaha
 
No, pewnie, że nie [emoji6] Ja znowu mam tylko 160 cm wzrostu i bycie takim kurdupelkiem czasami jest trudne, hehe.
Też mam 160 cm wzrostu, ma to swoje plusy i minusy, za to córką 10 lat jest już prawie mojego wzrostu [emoji6]
Gratuluję córeczki [emoji4]
Hej.Chętnie do was dołączę. :) Mam na imię Zuzia i jestem w 11 tygodniu to moja pierwsza ciąża. Za tydzień mam prenatalne i sie strasznie denerwuje
Hej Zuzia [emoji4] na kiedy masz termin?
Ja już po prenatalnych, nie ma co się stresować, napewno wszystko będzie dobrze [emoji6]
Ja dzisiaj po wizycie wszystko ok, powiedział mi że szyjka na swoim miejscu ale mam ją strasznie wysoko... nie mam pojęcia co to oznacza ale chyba nic takiego bo dalej nie komentował [emoji14] Juro jeszcze USG tarczycy i do kwietnia mam wizyty z głowy [emoji14] I znowuuu tyle czekania hahaha
A płci dalej nie znasz? Mój też nie chce pokazać, uparte te nasze dzieciaki [emoji6]
Teraz mam wizytę 20 marca, początek 16 tygodnia więc mam nadzieję, że już się dowiemy, bo nie mogę się doczekać [emoji4]
 
Też mam 160 cm wzrostu, ma to swoje plusy i minusy, za to córką 10 lat jest już prawie mojego wzrostu [emoji6]
Gratuluję córeczki [emoji4]Hej Zuzia [emoji4] na kiedy masz termin?
Ja już po prenatalnych, nie ma co się stresować, napewno wszystko będzie dobrze [emoji6]A płci dalej nie znasz? Mój też nie chce pokazać, uparte te nasze dzieciaki [emoji6]
Teraz mam wizytę 20 marca, początek 16 tygodnia więc mam nadzieję, że już się dowiemy, bo nie mogę się doczekać [emoji4]
Mam na 27 września według usg, bo okres miałam strasznie nieregularny, czasami nie miałam nawet pół roku
 
reklama
Do góry