reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja wozek mam z firmy jedo po starszej corce , moze design maja slaby ale prowadzi sie wysmienicie, a poza tym na te kilka zimowych miesiecy nic nowego nie jest mi ootrzebne zeby po sniegu i blocie sie turlac. A na wiosne to juz spacerowka. Wole ta kase wydac na gadzety i pozniej fajna spacerowke
 
Dla mnie wygoda prowadzenia jest mega wazna. "Jeździłam " Bebetto Holland u mojej przyjaciółki i był świetny, a jest jednym z tańszych modeli.
 
Bresso premium class [emoji2956][emoji2956]
Screenshot_20190301-112514_Samsung%20Internet.jpeg
 
Dla mnie wygoda prowadzenia jest mega wazna. "Jeździłam " Bebetto Holland u mojej przyjaciółki i był świetny, a jest jednym z tańszych modeli.
A to wiadomo, na razie wybieram wizualnie, ale potem będzie trzebe wszystko sprawdzić na żywo. A dla mnie właśnie najwygodniejsze są duże nie skrętne koła, te skrętne mnie wkurzają jak się przekręcą kiedy nie trzeba :/

@Mitsukurina te stare złoto, wow!
 
reklama
@asiek08 no właśnie my też na wsi :p ale ja mało kogo tam znam więc się nie przejmuje :p a teraz to już ze wsi to bardziej osiedle się robi bo same nowe budownictwo w okół więc między miastowymi się zgubi :p
 
Do góry