reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

@marlusia to u Ciebie to jest nowoczesna wieś, ja przeprowadziłam się do partnera gdzie wkoło od lat Ci sami ludzie mieszkają, 5km od miasta.. Sklepy, szkola itd ale ludzie żyją starymi czasami gdzie wsią rządzi ksiądz [emoji23][emoji23][emoji23]
Bys widziała co sie przed kolęda działo... Masaaaakraa[emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
A ja jestem ekspresowa i wózek już kupiłam :D :D piernicze. Potem będzie coraz mniej czasu, coraz cięższy zadek, ja wolę wszystko mieć szybko z głowy :) kupiliśmy roan bass soft
 
@marlusia nie no az tak zacofani tu nie są, busy co rusz jeżdżą do miasta... Bardziej wyglada tu jak przedmieście niż wieś a jednak mentalność inna..

@Justa01 serio? No proszę... I bardzo dobrze.. Jeden z większych wydatków z głowy [emoji108][emoji4]
 
Ja bym chciała juz cokolwiek kupić, ale wciąż sobie tłumaczę: a co jesli cos bedzie nie tak?
I nie kupuje nawet najmniejszej rzeczy. Padne do tych prenatalnych i nadal myślę nad tymi badaniami Sanco.
 
Ja bym chciała juz cokolwiek kupić, ale wciąż sobie tłumaczę: a co jesli cos bedzie nie tak?
I nie kupuje nawet najmniejszej rzeczy. Padne do tych prenatalnych i nadal myślę nad tymi badaniami Sanco.
Ja tez nie nakręcam się. Nie myśle nawet żeby kupować jakoś. Nie sprawia mi to radości jesscze bo za bardzo sie mecze. W poprzednich ciążach to ju jakieś ciuszki miałam. Wózek już mam swój typ tylko kolor nie wiem. Ale kupie latem może miesiąc przed porodem wcześniej się chyba boje
 
@dory to ja kupilam kilka ciuszków używanych przez neta... W sklepie jeszcze ciężko mi się odważyc i mam w głowie czy czasem nie za szybko albo pozniej spodoba mi sie cos innego i bede chomikowac po 10kocykow[emoji23]
 
reklama
Ja to chciałam wózek złoty ze złotym stelarzem cudny ale nastawiłam się ze będzie dla dziewczynki. Nie wiem czy dla chłopca pasuje.
Mima Xari zakochałam się w siedzisku bo ja lubię takie jajka kosmiczne. Ale kupie go przed samym porodem. Tylko chyba wezme czarny cały i stelarz czarny tak elegancko chłopięcy
 
Do góry