reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Czyli nie tylko ja umieram na ból głowy :( ja biore paracetamol, to jest to samo co apap a nie płacisz za markę :) wiec w aptece proście po prostu paracetamol.
Mnie to na oko poszło, tak mi pulsuje okropnie.

U nas weekend urodziny teściowej.

Jak oko skacze możesz mieć niedobór magnezu. Polecam coś łyknąć :) też tak czasem mam, sumplementuje wtedy przez jakiś czas magnez i jest ok.
 
reklama
Jak oko skacze możesz mieć niedobór magnezu. Polecam coś łyknąć :) też tak czasem mam, sumplementuje wtedy przez jakiś czas magnez i jest ok.

Mi nie oko skacze a ból glowy zszedł na oko ;( magnez biorę cały czas. Mam taki mocny pulsujacy ból głowy bo mam wysokie ciśnienie.
 
@Mamadwojki27 ja mam to samo do 15 jest normalnie, a potem masakra :( głowa boli, wszystko śmierdzi, jak jem to ok, ale potem posmak w ustach i niedobrze jak za dużo się wysilę... rzygania na szczęście nie ma, ale tylko leżeć wtedy ;( A teraz ciśnienie ma się zmieniać to w ogóle koszmar będzie.
 
Ja dwa dni temu zaliczylam bol glowy taki mogrenowy nic nie wzielam to na drugi dzien rano dalej bolalo ale potem przeszlo . Ja juz widze zmiane po tym 12 tyg. i lepiej sie czuje. Wczoraj w ogole mialam jakis zryw i umowilam fachowca do malowania pokoikow dzieciecych, zamowilam rolety tam gdzie brakuje i ogladalam tapety. Aha i zamowilam pierwszy zestaw w internecie takie przeslodkie kocyki Minky w kwiaty i oczywiscie z rozowym. Cudo
 
@molly38 to ja ostatnio jechałam oglądać wózki bo tatuś mnie przycisnal, ze on juz chce zobaczyć jakie są [emoji23][emoji23][emoji23]
Zdecydowanie mial więcej radości jak ja, byliśmy w 2 większych sklepach i wnioski mam takie, ze jak doradzać to tylko mężczyzna! Wszystko nam pokazywal i opowiadał, w drugim sklepie dziewczyna która kręciła nosem.. Pokazywala wózek i jego najwiekszy atut byl taki, że jej sie podoba, podpytywala na kiedy termin i żałosne uwagi ze z ta torebeczka którą noszę będę mogła sie pożegnać .. A jak sie oddaliśmy (pewnie myślała, ze juz nas nie ma) to slyszalam komentarz coś ze termin na wrzesień i śmiech... Szkoda gadać [emoji51]
 
Teraz czarne wózki ze złotymi dodatkami to jest totalny hit. Firmy niezłą kasę na tym zrobią [emoji23] moja współpracownica się śmieje, że te wózki są instagramABLE haha
Ja na 100% chce bebetto, ale jeszcze nie wiem który model i na bank 2 w 1 bo fotelik dostane od przyjaciółki
 
No ja mam w piwnicy bebetto torino :p no i w sumie nie potrzebuję nowego ale ten czarny mnie woła :D
No i na Insta fota jak znalazł :D
 
Oglądaliśmy właśnie Bebetto... Tito, tez bardzo fajny.. Glownie chodzi nam żeby był "miękki" i mial pompowane koła. Jeszcze do końca nie jestem usatysfakcjonowana bo nie widzialam jeszcze Adamex'a.. Sport.. I teraz przez neta znalazłam Adamex Luciano... Pomimo wszystko muszę na żywo ocenić.
 
reklama
Mi też się czarne podobają, na jesień fajne. Mężu powiedział stanowcze nie na wiklinową gondolę ;( Ale potem znalazł taki z diamentową gondolą piękny :D tylko nie wiem jaka duża ta gondola, a nie pamiętam jak się nazywał :/ Ostatnio widziałam w mieście gościa z takim wózkiem, mogłam zapytać, ale gadał przez tel :p
 
Do góry