reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Moja córka zrobiła mi dziś pobudke o 6:10 [emoji849][emoji849] na czczo cukier za wysoki, ale mierzyłam 6h po ostatnim posiłku. Wczoraj po pizzy cukier okej. Czyli wydaje mi sie że jota w jote jak w poprzedniej ciąży, że w dzień obojetnie czy trzymałam diete czy nie cukier okej a na noc insulina [emoji849][emoji849]

Kciuki za wizyty!!
 
U nas też po wczorajszej wizycie wszystko ok dzidziuś ma już 5 cm, a bicie serduszka 165 także ok, widziałam nawet jedną całą dłoń z paluszkami i kciukiem cudowne:yes::biggrin2:, w pon prenatalne :), ale jestem spokojniejsza.
Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty, ale to forum już od dłuższego czasu jest szczęśliwe więc niech tak zostanie do września.
 
Moja córka zrobiła mi dziś pobudke o 6:10 [emoji849][emoji849] na czczo cukier za wysoki, ale mierzyłam 6h po ostatnim posiłku. Wczoraj po pizzy cukier okej. Czyli wydaje mi sie że jota w jote jak w poprzedniej ciąży, że w dzień obojetnie czy trzymałam diete czy nie cukier okej a na noc insulina [emoji849][emoji849]

Kciuki za wizyty!!
A ile Ci rano wychodzi? Bo mi też w dzień wychodziło zawsze ok a rano to tak na granicy albo lekko podwyższony i nie wiem czy coś z tym robić. Diabetolog powiedział, że jest ok i nie mam nawet glukometru w domu tylko raz w mc zleconą glukoze na czczo. Zastanawiam się czy nie powinnam iść do innego.
 
U nas też po wczorajszej wizycie wszystko ok dzidziuś ma już 5 cm, a bicie serduszka 165 także ok, widziałam nawet jedną całą dłoń z paluszkami i kciukiem cudowne:yes::biggrin2:, w pon prenatalne :), ale jestem spokojniejsza.
Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty, ale to forum już od dłuższego czasu jest szczęśliwe więc niech tak zostanie do września.
Też mam w poniedziałek prenatalne [emoji16] Już jedne na nfz miałam więc jestem "troche uspokojona" [emoji39]
 
Zapowiada sie piękny dzień, a mnie niestety boli głowa :( do tego jakieś przeziębienie bo katar, kaszel ech..
No nic trzeba sie jakoś pozbierac, bo pączki sie same nie zrobią ;)
Pamiętacie dzisiaj pączki nie tucza :D

Miłego dnia i powodzenia na wizytach!!
 
Moja córka zrobiła mi dziś pobudke o 6:10 [emoji849][emoji849] na czczo cukier za wysoki, ale mierzyłam 6h po ostatnim posiłku. Wczoraj po pizzy cukier okej. Czyli wydaje mi sie że jota w jote jak w poprzedniej ciąży, że w dzień obojetnie czy trzymałam diete czy nie cukier okej a na noc insulina [emoji849][emoji849]

Kciuki za wizyty!!
Ja wczoraj zjadłam bigos i miałam cukier 112 a na podwieczorek zjadłam tartę czekoladową, czułam się tak zaslodzona, że szok... Zmierzyłam cukier godzinę po i było 106.
 
Jaki masz dokladnie tydzien? :)
U nas też po wczorajszej wizycie wszystko ok dzidziuś ma już 5 cm, a bicie serduszka 165 także ok, widziałam nawet jedną całą dłoń z paluszkami i kciukiem cudowne:yes::biggrin2:, w pon prenatalne :), ale jestem spokojniejsza.
Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty, ale to forum już od dłuższego czasu jest szczęśliwe więc niech tak zostanie do września.
 
Wczoraj już nie miałam jak napisać bo było duże opóźnienie i dopiero ok 21 weszłam do gabinetu ale dobrze że poszłam bo chce żeby ten człowiek był moim lekarzem prowadzącym! Troche daleko i problem z parkingiem ale warto, żadne luxmedy. Ze szpitala gdzie chce rodzić, sympatycznt, USG w Gabinecie. Znalazłam go [emoji3590]

A dzidziusiem w porządku, chociaż takie częste badania na pewno na mnie gorzej wpływają, bo w zeszłym tygodniu wyliczyli mi 10+2, a teraz 10+4 po 7 dniach ale staram się nie przejmować, bo wszystko w porządku, serduszko bije. Teraz prenatalne 9 marca [emoji4]
 
reklama
Do góry