reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

To łącze się w bólu od dwóch dni znowu męczą mdłości .. myślałam ze z nerwów związanych z prenatalnymi ale po nie przechodzi .

Ale Wam zazdroszczę tych zdjęć... ja nawet nie widziałam dzisiaj zdjęcia .. te prenatalne na NFZ to taki przemiał .. jedna pacjentka 3minuty :/ a teraz już tak pięknie widać Bobasy
Też byłam na NFZ z programu dla woj śląskiego i powiem ci że jestem naprawdę pod wrażeniem. 6lat temu byłam że skierowania mojego lekarza, też bardzo dokładne badanie ale faktycznie zdjęć nie dostaliśmy wtedy.
 
reklama
Też byłam na NFZ z programu dla woj śląskiego i powiem ci że jestem naprawdę pod wrażeniem. 6lat temu byłam że skierowania mojego lekarza, też bardzo dokładne badanie ale faktycznie zdjęć nie dostaliśmy wtedy.
A gdzie byłaś na prenatalnych z programu dla woj śląskiego? Bo ja też idę, w tą sobotę. I zastanawiam się właśnie jak to będzie czy się nie rozczaruje.
 
A gdzie byłaś na prenatalnych z programu dla woj śląskiego? Bo ja też idę, w tą sobotę. I zastanawiam się właśnie jak to będzie czy się nie rozczaruje.
W Częstochowie. W połowie marca mam jeszcze przyjść na test potrójny i już jestem umówiona na połówkowe na kwiecień.
Lekarz wszystko pomierzył, mówił co dokładnie robi i co mierzy, mogliśmy zadawać pytania, na wszystkie odpowiedział i wytłumaczył. Widzieliśmy maluszka w 3d i 4d.
USG robił mi dr Marcin Nylec, może któraś go zna bo w Katowicach pracuje
 
Ostatnia edycja:
Justa ja idę w Kato do sodowskiego, a Ty? Na te bezpłatne.
W poprzedniej ciazy tam robiłam prywatnie wszystkie i jestem zadowolona.
 
Justa ja idę w Kato do sodowskiego, a Ty? Na te bezpłatne.
W poprzedniej ciazy tam robiłam prywatnie wszystkie i jestem zadowolona.
Mi lekarz dał ulotkę właśnie na te badania dla kobiet ze Śląska ale będę mieć w Jastrzębiu. Trochę mam obawy co do jakości, zobaczymy, w poprzednich ciazach chodziłam na prenatalne prywatnie do dr. Wójtowicza. Zobaczymy :) już niedługo :)
 
reklama
Moje poranne mdłości zaczynają się po 15 :confused: wtedy nawet woda nie smakuje i do tego pojawia się ten metaliczny posmak w ustach i zmęczenie straszne i wszystko mi śmierdzi ;[ po 9 śpię jak zabita... masakra.
A rano jest ok, właśnie zjadłam pączusia i popiłam sokiem porzeczkowym- teraz ulubiony napój ;p
A co do brzuszka to ja schudłam przez te wymysły z jedzeniem, no i mniej jem, a częściej bo chyba co 2 h głodna. Więc brzuszek nie widoczny u mnie za bardzo :p U mnie dziś 9tc+7.
Muszę się zarejestrować do dentysty jeszcze.
A tak poza tym to dawno mnie tu nie było i z 30 stron mnie ominęło :(
 
Do góry