reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hej dziewczynki gratuluję wieści z wizyt [emoji8]

U nas też było ponad godzinne opóźnienie. Na USG piękna dzidzia, ma prawie 6cm, serduszko pięknie bije 160ud/min. Wszystko pięknie widoczne i na swoim miejscu. Nawet stópki widzieliśmy [emoji7] przezierność wyszła dosyć wysoka bo 2,36mm ale razem z innymi wynikami wychodzi dobrze, lekarz powiedział że z USG dzidzia zdrowa, ryzyko wg USG też wyliczone na niskie. Za dwa tyg będą wyniki z krwi, ale troszkę się uspokoiłam. W sumie i tak już po ptakach. No i póki co jest dziewczynka, ale lekarz mówi żeby się nie nastawiać jeszcze [emoji23]

1551296502781.jpeg
1551296528247.jpeg
 
reklama
@Kattee super!!! Na pewno na kolejnej wizycie będzie już wiadomo :D pofika trochę i wkoncu pokaże :D
@Ann89 piekny maluszek, i jaki duży już!!! Gratuluje dziewuszki! ❤️
 
Ja całe lato przechodziłam z brzuszkiem, wspominam bardzo dobrze, basenik na podwórku i wieczorami wyganiała mnie z niego tylko latające robactwo ;) potrafiłam przejść kilkanaście km po mieście, bez opuchlizny wiec mam dobre wspomnienia. Na dodatek jestem mega alergikiem a na czas ciąży choroba się cofnęła i całe lato bez sterydów spokojne. Mam nadzieje ze i tym razem ciąża mnie oszczędzi, zwłaszcza jeśli chodzi o alergie..
 
@Paula1986.. Mało tego po ciąży też nie bedziesz spokojna bo kobieta poznaje wtedy nowy rodzaj strachu, o dziecko[emoji28] i tak już do końca życia ;)

@czarnulka28 hahaha mój teść identycznie, w każdej ciąży po 50 słucham że teściowa to w 9mc pustaki na budowie nosiła... Kij im w oko

Ja urodziłam dzień przed terminem, ale śmiejemy się że widzieliśmy że tak będzie bo w rodzinie mojego M wszyscy urodzeni we wtorek, termin wypadal mi na środę ale urodziłam we wtorek także tradycja potwierdzona ;)

@asiek08 ja rodzilam w sierpniu, goraco było okrutnie i nie wspominam tego najlepiej, leżałam i czekałam na wieczór aż będzie się dało funkcjonować. No i ja puchłam baaardzo

@whew_o hurrra, dobrze że krwiaka sie wchłonął!

Cieszę się ze wszystkich udanych wizyt dzisiaj i pieknych zdjęć [emoji3590][emoji3590]

Ja odebrałam wyniki i cos mi się wydaje że znowu czeka mnie cukrzyca ciążowa [emoji30][emoji30][emoji30] ale mam nerwy, a smaka na slodkie że bym normalnie w kółko jadła :/
 
Byle byś nie miała biedna jak ja :( bo proszenie pielęgniarek żeby pomogły ci iść do wc, bo sama nie możesz wstać i usiąść było kiepskie :/
Do końca ciąży to daleka droga jeszcze. Może Ci przejdzie jednak, czego ci życzę. Jak będzie gorzej to nie czekaj tylko jedź z tym gdzieś dalej, bo mimo że dziecku to nie zaszkodzi to po co ty się masz tak męczyć.
Jak cały dzień leżę i nic nie robię to nawet jest spokój i tylko to mi pomaga [emoji31] ale przecież nie biedę leżeć tak całymi dniami zwariować idzie . No zobaczymy jak dalej się potoczy
 
A mi właśnie wróciły mdłości. Od niedzieli miałam spokój i już myślałam że skoro 13 tydz to już mam spokój a teraz tak mnie złapało że ledwo żyje:(

To łącze się w bólu od dwóch dni znowu męczą mdłości .. myślałam ze z nerwów związanych z prenatalnymi ale po nie przechodzi .

Ale Wam zazdroszczę tych zdjęć... ja nawet nie widziałam dzisiaj zdjęcia .. te prenatalne na NFZ to taki przemiał .. jedna pacjentka 3minuty :/ a teraz już tak pięknie widać Bobasy
 
reklama
Do góry