reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
A ja wg om 13+1 wg USG 14+0 hehe kiedy to minęło się pytam? ;)

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt!!! Teraz już wszystko będzie dobrze[emoji847]
 
A ja wg om 13+1 wg USG 14+0 hehe kiedy to minęło się pytam? ;)



U mnie to samo. 13+1. Z usg to miałam tydzień temu wiec pewnie zmienia się cały czas i zależy od pomiaru.

Ale ja zazdroszczę Wam dziewczyny tego jedzenia normalnego. Ja ogólnie mam jadłowstręt teraz wstaje rano i myśle do południa co zjeść nie mówiąc o wypiciu. Na płyny jakiekolwiek mnie odrzuca. Wszystko jest takie wstrętne. Czy to wogole minie? Mam wrażenie ze już zawsze tak będę mieć. Nogi to mam jak patyki już wstyd będzie latem sukienkę włożyć
 
A jak dziewczyny Wasze brzuszki? Bo ja jak dotąd miałam niewielki, ale przez ostatni tydzień tak mi wyskoczył że wyglądam jak w 5 miesiącu.
 
reklama
A jak dziewczyny Wasze brzuszki? Bo ja jak dotąd miałam niewielki, ale przez ostatni tydzień tak mi wyskoczył że wyglądam jak w 5 miesiącu.
U mnie też już bardziej widoczny. W ciążowe spodnie się już przerzuciłam bo normalnych nie da rady zapiąć. Podobno w drugiej i kolejnych ciążach widać szybciej. W pierwszej dopiero po 20 tygodniu zaczął być widoczny, a teraz lada chwila i nie da się ukryć, że to ciążowy [emoji6]
 
Do góry