reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Aaa ♡ wróciłam z wizyty! Maluch cudnie mi pomachal ♡ jak sie wiercił! Jestem taka szczęśliwa. Później Wam wrzuce zdjęcie.

Gratuluję [emoji4] czekamy na zdjęcia


Mam 30 lat, to będzie moje drugie dzieciątko, pierwsze ma już prawie 8 lat i jest to syn. Termin porodu według OM na 26 września według usg 23. Moje badania usg prenatalne będą 18.03 a nie wiem czy robić z test peppa z krwi... a wy robicie?

Mam w planach tylko USG genetyczne, reszta badań tylko gdy podczas tego pierwszego wyjdzie coś nie tak.

A rozmawiałaś z lekarzem o swoim samopocziciu? Twoje dolegliwość są wyjątkowo nasilone i męczące. Ja też mam sporo dolegliwości, nie robię w domu tyle co zawsze. Sporo spada na męża.

Dziewczyny czy którejś z Was też jest ciągle zimno? Ja mam takie momenty, że aż się trzęsę z zimna.

Mi ciągle jest zimno. Dnie spędzam w salonie z odkręconymi na maksa grzejnikami i pod kocem.

Hej dziewczyny! dostałam dzisiaj wyniki z badań prenatalnych (z krwi). Wszystko w porządku! były to badania z określeniem płci dziecka. Będzie dziewczynka!!

Super, wreszcie i dziewczynki zaczynają się pojawiać [emoji4]


Oby i u mnie zakrólował hehe
Mam dwie córy, mąż ocipieje jak będzie trzecia

Też liczę na chłopca. Mam cichą nadzieję, że dzisiaj maluch pokaże co ma między nóżkami [emoji6]
 
Ja już po usg :)
NT- 1.3mm
Crl - 53.3mm
Obecność kości nosowej
157u/min
Wszystko w porządku
Ryzyko z usg niskie
Za tydzień wyniki pappa :)
Jestem zła bo nie widziałam Bobo ani nie dostałam zdjęcia .. do dupy to NFZ
 
Mam zepsuty aparat, ale mam nadzieje ze widac ♡ tak raczke dzisiaj malenstwo wyciągnęlo ze paluszki wszystkie widzialam ♡ ale z całych tych emocji nie wiem ile bobas mierzy. Wiem ze równo z OM 11+5, to gdzies z 5 cm pewnie, nie?
20190227_094354.jpeg
 
Mam zepsuty aparat, ale mam nadzieje ze widac ♡ tak raczke dzisiaj malenstwo wyciągnęlo ze paluszki wszystkie widzialam ♡ ale z całych tych emocji nie wiem ile bobas mierzy. Wiem ze równo z OM 11+5, to gdzies z 5 cm pewnie, nie? Zobacz załącznik 946880
cudowności! :)
ja mam za godzine usg, powinnam poczekać do prenatalnych, ale nie wytrzymałam i sie umowilam dodatkowo. Musze sprawdzić ,czy wszystko jest ok, bo cale noce nie spie.
 
No właśnie nie :( ale jak lekarz mówił ze wszystko super to mu ufam :)
Ważne, że wszystko jest ok[emoji4]
Mój z USG jest kilka dni młodszy niż z OM, więc jeśli rośnie dalej w takim samym tempie to dzisiaj powinniśmy mieć 11+3, nasze maluchy powinny być podobnej wielkości więc po wizycie dam ci znać ile ma cm[emoji6]
A kiedy masz prenatalne?
 
reklama
Ważne, że wszystko jest ok[emoji4]
Mój z USG jest kilka dni młodszy niż z OM, więc jeśli rośnie dalej w takim samym tempie to dzisiaj powinniśmy mieć 11+3, nasze maluchy powinny być podobnej wielkości więc po wizycie dam ci znać ile ma cm[emoji6]
A kiedy masz prenatalne?
8 marca, w dzien kobiet ♡
 
Do góry