reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Dziewczyny, w którym dokładnie TC i dniu macie prenetalne? U mnie miało być 12+5, ale wczoraj na USG okazało się, że dzidzia nadrobiła 6 dni, więc będzie to już 13+4. Zaczynam się stresować, że jeszcze coś tam sie poprzesuwa i okaze się, że jest za późno :(

U mnie prenatalne wg om w 13+0 ale też wg. usg 4 dni starsza ciąża. Z tego co piszą do 14 tyg się robi w I trymestrze.
 
reklama
Kochane jestem po wizycie. Wielki człowiek ma już ponad 3 cm.! Dziś jest 9+2, słyszałam serduszko, wszystko jest super. Jestem taka szczęśliwa!!
Muszę jedynie powtórzyć badanie glukozy bo wyszła mi za wysoka, przez 3 dni przed badaniem mam nie kesc słodyczy i wtedy sprawdzić jeszcze raz, jak nie spadnie to dalej testy.
19-02-26-13-54-11-887_deco.jpeg
 
U mnie prenatalne wyjdą w 12+5 wg om, w sumie wg USG też (chociaż na ostatnim było o jeden dzień mniej niż wg om - i powiedział że to żadna różnica ;) )
 
@Agnieszka kw cieszę się, ze wracasz do domku! Wszystkiego dobrego! :*

@Mitsukurina jaki piękny człowiek [emoji173]️ gratulacje!

Ja wymusilam na mojej gin wizytę, bo strasznie się zamartwiam tym brakiem objawów.. piersi już nie są takie nabrzmiałe i nie bolą i świruje. [emoji849] za 20 min wizyta. Trzymajcie kciuki żeby tylko historia się nie powtórzyła. Do 3ch razy sztuka..
 
Ja wymusilam na mojej gin wizytę, bo strasznie się zamartwiam tym brakiem objawów.. piersi już nie są takie nabrzmiałe i nie bolą i świruje. [emoji849] za 20 min wizyta. Trzymajcie kciuki żeby tylko historia się nie powtórzyła. Do 3ch razy sztuka..
Trzymam kciuki! Daj znać, jak tylko wyjdziesz, czy wszystko jest ok :)
 
To i tak macie dziewczyny w miarę wyniki. Mi wyszło 106 i potem na własną rękę powtórzyłam i było 112 [emoji853] teraz pewnie lekarz zleci krzywą
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Agnieszka kw cieszę się, ze wracasz do domku! Wszystkiego dobrego! :*

@Mitsukurina jaki piękny człowiek [emoji173]️ gratulacje!

Ja wymusilam na mojej gin wizytę, bo strasznie się zamartwiam tym brakiem objawów.. piersi już nie są takie nabrzmiałe i nie bolą i świruje. [emoji849] za 20 min wizyta. Trzymajcie kciuki żeby tylko historia się nie powtórzyła. Do 3ch razy sztuka..
Kciuki mocno zaciśnięte
 
Do góry