reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Kiepsko spalam w nocy ale odespalam rano bo dopiero wstalam u mnie też nie ma jakiś konkretnych objawów którymi wszyscy mnie straszyli. Piersi bolą, trochę spanie, czasami mam wrażenie nudności ale nie jest to takie straszne jak mówiły koleżanki. Ja nie powtarzałam bety i czekam na 17.01 na gina ale to trudne bo chciałabym już usłyszeć że wszystko dobrze, ze dobrze się zagniezdzil i że bije serduszku.
A wiesz kiedy miałaś owulacje mniej wiecej? Tez mam wizyte na 17.01 i nie wiem czy nie za wcześnie
 
Ja idę 18.01 i sama jestem ciekawa jak mi wyliczy termin :p ostatnia @ 15.11, a owulacja dopiero 23.12 (39dc), więc ja tak liczę na razie na oko :p
Bo wg om to 9t1d (totalnie bez sensu), a wg owulacji jak liczę jakoś na piechotę to by był może koło 6 tygodnia?
Ciężko powiedzieć. Następna wizyta 28.01 więc wtedy już na pewno będzie coś widać :)

@Akacha a ty kiedy miałas owu?
@Ann89 jak wizyta ? :)
 
Ja idę 18.01 i sama jestem ciekawa jak mi wyliczy termin [emoji14] ostatnia @ 15.11, a owulacja dopiero 23.12 (39dc), więc ja tak liczę na razie na oko [emoji14]
Bo wg om to 9t1d (totalnie bez sensu), a wg owulacji jak liczę jakoś na piechotę to by był może koło 6 tygodnia?
Ciężko powiedzieć. Następna wizyta 28.01 więc wtedy już na pewno będzie coś widać :)

@Akacha a ty kiedy miałas owu?
@Ann89 jak wizyta ? :)
Mi test owulacyjny pozytywny wyszedl 23.12
 
reklama
Do góry