reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja na razie tylko ciągnący ból i drażliwe piersi. No i popołudniowa drzemka zaliczona 8-). Mam nadzieję, że tak zostanie, bo wymioty to dla mnie najgorsza rzecz:o. Zdecydowałam, że jutro wybiorę się na tą betę, w środę zrobię drugą- czekanie jeszcze ponad tydzień na ginakologa to chyba za dużo jak na moje nerwy :D
 
Ja na razie tylko ciągnący ból i drażliwe piersi. No i popołudniowa drzemka zaliczona 8-). Mam nadzieję, że tak zostanie, bo wymioty to dla mnie najgorsza rzecz:o. Zdecydowałam, że jutro wybiorę się na tą betę, w środę zrobię drugą- czekanie jeszcze ponad tydzień na ginakologa to chyba za dużo jak na moje nerwy :D
Tydzień heh ja z własnej woli umówiłam się na 17.01 a wolne jest na 9.01 [emoji3] może jakoś wytrzymam :)
 
Ja już dawno rozpinam:pna początku z powodu świat, a teraz powód jest inny hehe
A z piersiami normalne, miałam tak w 1 ciąży...mnie to wogole nie bolą dziwne8-)

Ja w piewszej też nic a nic a teraz jak pociągną to klękajcie narody :p dziwne uczucie :D
Trochę mi to przypomina ból jak młoda za długą przerwę w cycku sobie zrobiła.
 
Dzień dobry Mamusie:) jak Wasze samopoczucia? Ja dziś pojechałam na betę, żeby mieć pewność że wszystko ok. Z objawów nadal to samo- brzuch i piersi, poza tym spokój. Miłego dnia wszystkim
 
Hej. Ja się dziś nie wyspałam. Plus taki że mąż też i w końcu zamieni mi kanapę spowrotem na łóżko [emoji2956] tylko czekam aż materac przyjdzie.
 
Kiepsko spalam w nocy ale odespalam rano bo dopiero wstalam u mnie też nie ma jakiś konkretnych objawów którymi wszyscy mnie straszyli. Piersi bolą, trochę spanie, czasami mam wrażenie nudności ale nie jest to takie straszne jak mówiły koleżanki. Ja nie powtarzałam bety i czekam na 17.01 na gina ale to trudne bo chciałabym już usłyszeć że wszystko dobrze, ze dobrze się zagniezdzil i że bije serduszku.
 
reklama
Do góry