reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@Doti_88 jestem z Tobą ale Twoja postawa mnie buduje, jesteś wspaniała i na pewno sie uda w przyszłości!



Ja jestem w podobnej sytuacji, USG mam 28 lutego a 5 marca wizyta, jejku juz tak dawno nie widziałam kruszynki, że bardzo sie martwię czy wszystko Ok. Wrócił mi ból piersi bo miałam tydzień spokoju z tym, w sobote mocno bolało mnie znowu podbrzusze jak przed okresem. Prócz tego nic, czuje sie świetnie. Czasem sie zastanawiam czy wszystko Ok czy prawidłowo sie rozwija? :( to możliwe zeby w tym okresie poronić, tak bez objawów bez krwawienia i bólu?
Ból w podbrzuszu może być jak i bolące więzadła... Toż to 12 tydzień już więc dzidzia teraz będzie szybciej rosła[emoji16] mnie tylko sutki bolą hehe...trzeba myśleć pozytywnie[emoji3] jeszcze trochę i ryzyko się wogole zmniejszy na poronienie[emoji39]

Ryzyko o umarcia zawsze jest ale nie wolno tak myśleć i już ooo!!!
 
reklama
@jurkovska ja czasami tez mam takie glupie myśli [emoji20]... Tuż po wizycie jestem podekscytowana i radosna ze wszystko ok a im dalej tym wiekszy strach ze a jednak teraz może się cos stać a do kolejnej wizyty daleko.. [emoji848]

Mam pytanie do Was dziewczyny bo wiem, ze nie na każdej wizycie jest robione usg... W 5 i 8tyg miałam robione, kolejna wizyta w 12tyg..tez będzie usg?
Ja prywatnie za każdym razem mam usg
 
Ja też już nie mam objawów żadnych praktycznie. Czuje się zupełnie normalnie. Może trochę więcej śpię ale to też dlatego że wykorzystuje na maksa swoje l4. Jestem pozytywnie nastawiona i mam nadzieję że to pomaga. Staram się nie myśleć wcale o ryzyku, czy jest, czy zmaleje itd.
Doti bardzo mi przykro ale też wierzę że z taką postawą staniesz na nogi i wszystko będzie dobrze, czego Ci życzę.
 
Wiem, że pozytywne myślenie, ale to oczekiwanie na wizyte jejkuuuu. Jeszcze teraz dużo stresu związane z kupnem mieszkania jakoś ciężko uporządkować myślio_O. Uważam, że każda kobieta w ciąży powinna mieć co 2 tyg obowiązkowe usg dla komfortu psychicznego :D
U nas z Wawie dzisiaj pogoda piękna, a ja taka ospała że ledwo w pracy siedzę
 
Na początku to najlepiej co kilka dni [emoji23] ja 3 dni po wizycie już panikuje [emoji23] na szczęście im dłużej juz to trwa tym jest lepiej.
Wiem, że pozytywne myślenie, ale to oczekiwanie na wizyte jejkuuuu. Jeszcze teraz dużo stresu związane z kupnem mieszkania jakoś ciężko uporządkować myślio_O. Uważam, że każda kobieta w ciąży powinna mieć co 2 tyg obowiązkowe usg dla komfortu psychicznego :D
U nas z Wawie dzisiaj pogoda piękna, a ja taka ospała że ledwo w pracy siedzę
 
reklama
Mamuśki z nudnościami, ja na moje zgagi i nudości (całe szczęście bez wymiotne) odkryłam super imirozy specyfik Link do: Kornthai Co-Gin Instant Ginger Powder | Napój imbirowy | Sklep Scrummy jest intensywna i rozgrzewająca, a to co u nas w polsce dostępne imbirowe to jakaś słabizna, nawet jak korzeń sobie wrzątkiem zalewałam słabo pomagało :(

Jeszcze 9 dni jejku oszaleje do wizyty, a z tym obumarciem bez objawowym to pocieszam się tym co mówi @Kara88 , 12 tydz więc i szanse na poronienie już coraz mniejszcze całe szczęście :)
 
Do góry