reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ojtam cudak ja nie zdążyłam z pierwszą przed 30 ;)
Jasne, że nie ma się co sugerować tym, że "wszyscy mają" :) ja już dawno temu chciałam, ale mój ówczesny partner nie. i dopiero rok temu [po 7 latach] zmieniłam życie o 180 stopni i co chwile ma ono dla mnie niespodzianki :D :D
 
reklama
Doti kochana przykro mi! Mam nadzieję że szybko Ci się uda z drugim i że będzie wszystko dobrze:* głowa do gory:* zrób badania :)

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt :*
Agnieszka nic się nie zmniejszył?
Nie wiem, jaki był na początku i nie wiem, jaką wielkość ma teraz, bo lekarze mi takiej informacji nie podawali. Nawet gdyby, to na ten wynik i tak patrzyłbym przez palce, bo badało mnie trzech różnych lekarzy na trzech różnych sprzętach, przy czym żaden nie widział zdjęć wykonanych przez poprzedników ;P . W każdym razie nie jest duży i to już cieszy.
 
Nie wiem, jaki był na początku i nie wiem, jaką wielkość ma teraz, bo lekarze mi takiej informacji nie podawali. Nawet gdyby, to na ten wynik i tak patrzyłbym przez palce, bo badało mnie trzech różnych lekarzy na trzech różnych sprzętach, przy czym żaden nie widział zdjęć wykonanych przez poprzedników ;P . W każdym razie nie jest duży i to już cieszy.
Jak nie jest duży to super:) mój ma 5cm więc ekhm.. jest się czego bać:/ ciekawe czy się zmniejszy coś eh. Dopiero za tydzień usg.
 
Doti przykro mi. trzymaj się słońce bardzo mocno. Teraz boli serce ale z czasem będzie lepiej i mam nadzieję że niedługo będziesz tulić swojego maluszka, aniołek na górze się i to postara [emoji8][emoji8][emoji8]
 
@Doti_88 jestem z Tobą ale Twoja postawa mnie buduje, jesteś wspaniała i na pewno sie uda w przyszłości!

Dzwonilam przed chwilą do Katowic umówić się na te bezpłatne prenatalne, dostałam termin 18 marca więc jeszcze sobie poczekam :p
Nie mam żadnych dolegliwości z brzucha :/ niby fajnie, ale trochę się martwię. Jedynie to chroniczne zmęczenie i piersi. Strasznie mnie bolą sutki. No i rozmiar przynajmniej na + ;) czasem się martwię ale nie pojadę przecież na IP i nie zarządzam USG bo mam takie życzenie... Muszę czekać do wizyty ponad tydzień :(

Ja jestem w podobnej sytuacji, USG mam 28 lutego a 5 marca wizyta, jejku juz tak dawno nie widziałam kruszynki, że bardzo sie martwię czy wszystko Ok. Wrócił mi ból piersi bo miałam tydzień spokoju z tym, w sobote mocno bolało mnie znowu podbrzusze jak przed okresem. Prócz tego nic, czuje sie świetnie. Czasem sie zastanawiam czy wszystko Ok czy prawidłowo sie rozwija? :( to możliwe zeby w tym okresie poronić, tak bez objawów bez krwawienia i bólu?
 
Wypilam te glukoze ble :/ teraz dwie godziny siedzenia i czekania. Ale jestem ciekawa jak to wyjdzie.. oby dobrze :(
 
reklama
@jurkovska ja czasami tez mam takie glupie myśli [emoji20]... Tuż po wizycie jestem podekscytowana i radosna ze wszystko ok a im dalej tym wiekszy strach ze a jednak teraz może się cos stać a do kolejnej wizyty daleko.. [emoji848]

Mam pytanie do Was dziewczyny bo wiem, ze nie na każdej wizycie jest robione usg... W 5 i 8tyg miałam robione, kolejna wizyta w 12tyg..tez będzie usg?
 
Do góry