reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Czytałam też gdzieś na fb na jakieś grupie jak dziewczyny pisały ze w 13tc 15tc czuja ruchy po jedzeniu czy z rana co dla mnie wydawało sie jakimś absurdem aby tak wcześnie cokolwiek czuć, czytałam że tam bliżej 20 tygodnia. Ale mnie zszokowało to co czuje, najbardziej z rana
Ja z 1 czułam pękające baloniki w 12 TC...i czasami mi się wydaje że dzidzię też czuje, bo wzdęcia mam w innym miejscu hehe ale teraz to nie balonik tylko jakby się całe obracało jak mu się moja pozycja nie podoba[emoji16]
 
reklama
Ja czułam ruchy jakos kolo 16 tygodnia.
:)
Ja dzisiaj wizyta na 13, jedziemy wszyscy z mężem i córka :) stres i radość jednocześnie :D
 
Trzymam kciuki za wizyty! [emoji8]
@jurkovska bardzo możliwe, ze już czujesz łaskotanie przez swojego bąbla [emoji177] moja siostra tez zaczęła czuć bardzo wcześnie.
jeju zazdrooo [emoji2] nie mogę się doczekać [emoji5]
 
Dziewczyny, a jak z waszą aktywnością fizyczną? Ja jestem na maksa rozleniwiona, ale chciałabym coś porobić tylko co... wcześniej chodziłam na siłownię na maszyny, ale jakieś 3 miesiące miałam przerwy, miałam wrócić no, ale teraz to bez sensu bo taki wysiłek nie wskazany. Chętnie bym na spacery pochodziła, ale taka pogoda jest, że masakra, chociaż dziś chyba skorzystam bo słońce i ma być dyszka :). Myślałam o basenie, tylko jestem typem osoby, która po wyjściu z chloru musi się umyć, nasmarować, umyć włosy (odżywka olejki) i wysuszyć głowę itp. co zimą jest męczące w takich miejscach, poza tym nie ubiorę się dopóki chociaż trochę nie wyschnę (masakra ze mną xd), latem to można z morką głową wyjść :( A Wy robicie coś? Polecacie?
 
Dziewczyny, a jak z waszą aktywnością fizyczną? Ja jestem na maksa rozleniwiona, ale chciałabym coś porobić tylko co... wcześniej chodziłam na siłownię na maszyny, ale jakieś 3 miesiące miałam przerwy, miałam wrócić no, ale teraz to bez sensu bo taki wysiłek nie wskazany. Chętnie bym na spacery pochodziła, ale taka pogoda jest, że masakra, chociaż dziś chyba skorzystam bo słońce i ma być dyszka :). Myślałam o basenie, tylko jestem typem osoby, która po wyjściu z chloru musi się umyć, nasmarować, umyć włosy (odżywka olejki) i wysuszyć głowę itp. co zimą jest męczące w takich miejscach, poza tym nie ubiorę się dopóki chociaż trochę nie wyschnę (masakra ze mną xd), latem to można z morką głową wyjść :( A Wy robicie coś? Polecacie?

Ja od przyszłego tygodnia sie wybiegam na basen i chce robić ćwiczenia na YouTube znalazłam fajny program dla ciężarnych :)
 
@Anastazja35x serio? Kurczę czyli to możliwe? Nie jest to żaden ból ani nic takiego tylko właśnie takie jakby trzepotanie skrzydełek motylka :D a czytałam że w tym tyg dziecko jest bardzo aktywne w macicy

Tak ale to było przy 3 ciąży tez mi się wydawało nie możliwe ale z dnia na dzień coraz bardziej ale to była końcówka 12 tygodnia
 
Ja chce chodzić na basen tak jak w pierwszej ciąży :) oprócz jakiś spacerów więcej nie planuje robić :p jestem z tych leniwych :D
 
reklama
Ja od przyszłego tygodnia sie wybiegam na basen i chce robić ćwiczenia na YouTube znalazłam fajny program dla ciężarnych :)

Daj namiary na ten program.

Ja też z tych bardziej rozleniwionych. Całymi dniami leże, a wiem że przydało by się coś robić. Jedyne co to spacery, ale ze względu na pogodę też bardzo sporadycznie. Nie mogę się już doczekać aż wreszcie zrobi się cieplej
 
Do góry