reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Jutro wskakuje w 12tc więc jedną nogą już prawie jestem w 2 trymestrze :D Od kilku dni w dole brzucha mam takie dziwne uczucie jakby łaskotania, jakby motylki tylko że nie w żołądku a w macicy :p Czy to w ogole możliwe żebym
Mogła już jakieś delikatne czuła muśnięcia malutkich raczek i nóżek? Czy to mnie poprostu swędzi w środku macica albo pęcherz? XD Sory że ja jak zwykle z jakimś durnym pytaniem ale mnie to spędza sen z powiek bo prawie ciagle to czuje ;)
 
Jutro wskakuje w 12tc więc jedną nogą już prawie jestem w 2 trymestrze :D Od kilku dni w dole brzucha mam takie dziwne uczucie jakby łaskotania, jakby motylki tylko że nie w żołądku a w macicy :p Czy to w ogole możliwe żebym
Mogła już jakieś delikatne czuła muśnięcia malutkich raczek i nóżek? Czy to mnie poprostu swędzi w środku macica albo pęcherz? XD Sory że ja jak zwykle z jakimś durnym pytaniem ale mnie to spędza sen z powiek bo prawie ciagle to czuje ;)

Ja z synem czułam w 12 tygodniu
 
@Anastazja35x serio? Kurczę czyli to możliwe? Nie jest to żaden ból ani nic takiego tylko właśnie takie jakby trzepotanie skrzydełek motylka :D a czytałam że w tym tyg dziecko jest bardzo aktywne w macicy
 
Jutro wskakuje w 12tc więc jedną nogą już prawie jestem w 2 trymestrze :D Od kilku dni w dole brzucha mam takie dziwne uczucie jakby łaskotania, jakby motylki tylko że nie w żołądku a w macicy [emoji14] Czy to w ogole możliwe żebym
Mogła już jakieś delikatne czuła muśnięcia malutkich raczek i nóżek? Czy to mnie poprostu swędzi w środku macica albo pęcherz? XD Sory że ja jak zwykle z jakimś durnym pytaniem ale mnie to spędza sen z powiek bo prawie ciagle to czuje ;)
Ja w pierwszej ciąży ruchy czułam koło 20tc
 
Czytałam też gdzieś na fb na jakieś grupie jak dziewczyny pisały ze w 13tc 15tc czuja ruchy po jedzeniu czy z rana co dla mnie wydawało sie jakimś absurdem aby tak wcześnie cokolwiek czuć, czytałam że tam bliżej 20 tygodnia. Ale mnie zszokowało to co czuje, najbardziej z rana
 
reklama
Czytałam też gdzieś na fb na jakieś grupie jak dziewczyny pisały ze w 13tc 15tc czuja ruchy po jedzeniu czy z rana co dla mnie wydawało sie jakimś absurdem aby tak wcześnie cokolwiek czuć, czytałam że tam bliżej 20 tygodnia. Ale mnie zszokowało to co czuje, najbardziej z rana
Mogą to być ruchy :) Przekonasz się czy z dnia na dzień będą przybierać na mocy [emoji16]
 
Do góry