reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja również po wizycie :) 3cm szczescia słyszałam pierwszy raz serduszko ♥️ Ruszało Maleństwo nogami rękami jestem zachwycona ♥️ Ale usg epoka kamienia łupanego ledwo co było widać
 

Załączniki

  • DD42626C-3990-4C94-A742-CE0E7258CA29.jpeg
    DD42626C-3990-4C94-A742-CE0E7258CA29.jpeg
    839 KB · Wyświetleń: 104
reklama
@Ann89... Ale się uśmiałam z tym dobrym sprawowaniem[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Dobre, dobre! [emoji122][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dziewczyny gratuluję wizyt i ślicznych bobasków. Ogromna różnica w sprzęcie i zdjęciach. Mój lekarz w medicover też ma archaiczne usg. Planuję potem przenieść się do lekarza, który prowadził mi pierwszą ciąże.
Za nas wszystkie trzymam mocno kciuki. Żeby wszystkie dzidzie byly zdrowe.
Ja teraz na urlopie. Od poniedziałku do pracy. Szefa poinformowałam we wtorek. Doznał szoku. Mina mówiła za siebie. Ale pogratulowal.
Wizytę mam 6 marca dopiero....
Też męża nie dopuszczam do siebie. Bo się boję...
 
reklama
Do góry