reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Wieczorami i w nocy miewam.dosc mocne bóle podbrzusza :/ już 2 czy 3 wieczór muszę brać nospe. Prócz tego biorę Duphaston 2x. Żadnych innych objawów tylko te bóle :/ w dzień tego tak nie odczuwam...
A jak się objawia ?
Ja mogę polecić od siebie magnez , myślę że może pomóc w takiej sytuacji.
 
reklama
Aleksandra, bóle podbrzusza to chyba norma, szczególnie wieczorem. W poprzedniej ciąży mialam okropne, dwa tygodnie przeleżałam w szpitalu. Myślałam, że to dlatego że miałam drobne komplikacje. Teraz też mnie boli brzuch jak na okres, w sumie co wieczór tak mam. Wychodzi na to, że taka moja "uroda" i nic złego się nie dzieje. U Ciebie może być podobnie. Nie martw się na zapas przede wszystkim [emoji4]
 
Hey wracam po weekendzie dziś ok 18 mam wizytę u gina ale tylko po receptę bo mi wyszło zapalenie w cytologii i wzywał mnie pilnie od środy że dziś pilnie mam się wstawić idę z małą nadzieja na USG ale to bezpłatna wizyta więc nie mam co się pewnie łudzić :)
Co do bólu brzucha to mam też wieczorne ale dochodzi do tego ból w plecach i czasem kłócić jajnika dziś mu powiem o wszystkim bo jadę na nospie
 
Mnie brzuch szczególne bolał na początku ciąży, później minęło, a od kilku dni pobolewa spowrotem. Lekarz stwierdził, że to normalne ponieważ macica się rozciąga i przepisał magnez.

Dzisiaj mam konsultacje u endokrynologa, mam nadzieję, że rozwieje wszystkie moje wątpliwości i będę mogła spać spokojnie.

U nas skończyły się ferie i córka wraca do szkoły.
 
To ja wczoraj wieczorem tez Mialam ból brzucha taki jak na @. Trochę się martwiłam bo dawno nie miałam tylko na początku ciąży. Ale dziś jest już ok.
 
Wlasnie o te zwisy chodzi. Jak żyć potem? Jak funkcjonować? Jak uprawiać seks z mężem? Chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko, ale zastanawiam sie czy czekać do 2 porodu, czy zrobic od razu operacje po porodzie.
Dory u mnie pl dwóch ciążach i mega dojarkach mlecznych cycki mam okropne. Niby mężowi się podobają ale ja siebie nie akceptuje. Wiosna wybieram się jeszcze w ciąży na konsultacje i będę czekać na operacje bo kolejki to swą lata tam gdzie chcem zrobic
 
Dziewczyny które nie chorowały na toksoplazmozę czy zachowujecie jakieś szczególne środki ostrożności ? Mięso surowe w rękawiczkach ( ja i tak zawsze robię w rękawiczkach ale czasem pękają i kontak test) zakazane produkty, szorowanie owocow? W sumie surowego mięsa nie spożywam ale np salami uwielbiam i czasami skubne tak samo sery pleśniowe. Ja jakoś w tej ciąży nie świruje i zapominam o tym ale waśnie wybieram się na badania ( w końcu pierwszy raz w tej ciąży ) bo nie miałam siły wcześniej isc i trochę myśle. Wyniki robiłam 6 lat temu i jestem ciekawa co i jak będzie
 
Muszę tez zrobić glukozę a wypiłam herbatę bo bym padła po drodze a ze mam sporo spraw dziś zalatwic to muszę jakoś funkcjonować zreszta wczoraj nie piłam prawie nic i bałam się ze krew będzie gęsta. No i ciekawe czy tak można herba była z cukrem.
 
reklama
Muszę tez zrobić glukozę a wypiłam herbatę bo bym padła po drodze a ze mam sporo spraw dziś zalatwic to muszę jakoś funkcjonować zreszta wczoraj nie piłam prawie nic i bałam się ze krew będzie gęsta. No i ciekawe czy tak można herba była z cukrem.
Nie można, musisz być totalnie na czczo a jak jeszcze herbata z cukrem to przecież glupoty Ci wyjdą, zrób badania w inny dzień

Co do toxo to ja akurat nie oprawiam mięsa w rekawiczkach, po prostu dbam o higiene, mycie warzyw i owoców porządne, surowego mięsa nie jem a sery plesniowe z pasteryzowanego mleka mozna bez problemu
 
Do góry