reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Katee ja zrobiłam TSH i wyszło mi 10 , zadzwoniłam do giną kazał zrobić jeszcze raz i ft3 i ft4, odebrałam wyniki i ft3 i ft4 w dolnej granicy normy a TSH wyszło 5, kazał się nie denerwować
 
reklama
Wizytę mam w piątek wiec będę z nim omawiać wyniki, ale on w ogóle się zdziwił po co TSH robiłam jak on tego nie zlecał ale ja byłam w medicover i tam lekarz dołożył to badanie bo jest w pakiecie.
 
Podobno w pierwszym trymestrze tak te parametry skaczą ale jak się denerwujesz to zadzwoń do niego przed wizyta i zapytaj tylko co masz robić z takim wynikiem
 
@molly38 dzięki. Wizytę mam w środę więc na szczęście już niedługo. Mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz, tym bardziej, że jakiś czas przed ciążą robiłam badania i wszystkie wyniki miałam w normie
 
@Ann89 nie trzeba powtarzać. Bardziej to dotyczy osób które oznaczają grupę pierwszy raz. Teraz jest dopiero taki wymóg [emoji6] trochę to wszystko śmieszne bo robiąc teraz grupę jeden raz, wynik mam niepotwierdzony którego nawet nie mogę użyć. Kombinują strasznie ale cóż... Ps. Teraz już jestem na zwolnieniu ale na co dzień pracuje w SOR [emoji6]
Chore to jakieś te potwierdzenia, przecież wiadomo zeza drugim razem wyjdzie ci ta sama grupa [emoji6]

Jakoś duszno mi dzisiaj i dziwnie [emoji848]

Smerfetka daj znać jak po wizycie na IP. Na pewno będzie dobrze ;*
 
Wyszlam wlasnie z Szpitala. Ale nigdy wczesniej nie spotkalam sie z tak chamska I nie przyjna lekarka od poczatku bylam tam nie mile widziana zrobioa mi szybko isc powiedziala ze ciaza zywa ale ona nie wie czemu krwawie mam isc do swojego ginekologa z tym Ona nie bedzie mi na zadne Pytania odpowiadac a to wszyko tak tonem...... . A zmartwila mnie bardzo jedna rzecz bo serce bije ale tydzien temu w poniedzialek moj gin stwierdzil 8,5 tydzien ciazy a dzisaj ona wpisala mi na kartce 9,2 czyli tak jak by 3 dni za malo . Czy ti znaczy ze sie zle rozwija? Tydzien temu bylo 2.08 ci a dzi 2,5 cm czy to nie zamaly wzrost w tydzien ? Czy jest szansa ze mimo wsztko moze tak byc I jest prawidlowo ?
 
Wyszlam wlasnie z Szpitala. Ale nigdy wczesniej nie spotkalam sie z tak chamska I nie przyjna lekarka od poczatku bylam tam nie mile widziana zrobioa mi szybko isc powiedziala ze ciaza zywa ale ona nie wie czemu krwawie mam isc do swojego ginekologa z tym Ona nie bedzie mi na zadne Pytania odpowiadac a to wszyko tak tonem...... . A zmartwila mnie bardzo jedna rzecz bo serce bije ale tydzien temu w poniedzialek moj gin stwierdzil 8,5 tydzien ciazy a dzisaj ona wpisala mi na kartce 9,2 czyli tak jak by 3 dni za malo . Czy ti znaczy ze sie zle rozwija? Tydzien temu bylo 2.08 ci a dzi 2,5 cm czy to nie zamaly wzrost w tydzien ? Czy jest szansa ze mimo wsztko moze tak byc I jest prawidlowo ?
Przykro że miałaś taka sytuacje...
Spokojnie:) wystarczy że źle dzidzię zmierzy, ręka się omsknie i czasem jest tydzień do tyłu, więc nie ma się czym martwić;)
 
Hej byłam dzisiaj u lekarza krwiak się zmniejszył 1cm na 2 coś takiego . Za miesiąc może zniknie bo ile można odpoczywać . Chociaż lekarz mówi ze łożysko nisko i trzeba obserwować ehh . Na tym etapie nie groźne . Coś czuje ze znowu będzie chłopak a tak mi się dziewczynka marzyła ważne żeby zdrowe a dlatego bo termin stwierdził na 1 września wiec jak tak pójdzie to w sierpniu urodzę a sama z sierpnia jestem . 10 tydzień 1 dzień [emoji3]
 
Wyszlam wlasnie z Szpitala. Ale nigdy wczesniej nie spotkalam sie z tak chamska I nie przyjna lekarka od poczatku bylam tam nie mile widziana zrobioa mi szybko isc powiedziala ze ciaza zywa ale ona nie wie czemu krwawie mam isc do swojego ginekologa z tym Ona nie bedzie mi na zadne Pytania odpowiadac a to wszyko tak tonem...... . A zmartwila mnie bardzo jedna rzecz bo serce bije ale tydzien temu w poniedzialek moj gin stwierdzil 8,5 tydzien ciazy a dzisaj ona wpisala mi na kartce 9,2 czyli tak jak by 3 dni za malo . Czy ti znaczy ze sie zle rozwija? Tydzien temu bylo 2.08 ci a dzi 2,5 cm czy to nie zamaly wzrost w tydzien ? Czy jest szansa ze mimo wsztko moze tak byc I jest prawidlowo ?

Inny sprzęt wystarczy, inny lekarz, trochę inaczej zmierzy. 3 dni to żadna różnica w pomiarze :)
 
reklama
Hej byłam dzisiaj u lekarza krwiak się zmniejszył 1cm na 2 coś takiego . Za miesiąc może zniknie bo ile można odpoczywać . Chociaż lekarz mówi ze łożysko nisko i trzeba obserwować ehh . Na tym etapie nie groźne . Coś czuje ze znowu będzie chłopak a tak mi się dziewczynka marzyła ważne żeby zdrowe a dlatego bo termin stwierdził na 1 września wiec jak tak pójdzie to w sierpniu urodzę a sama z sierpnia jestem . 10 tydzień 1 dzień [emoji3]
No to super:) jeszcze trochę "odpoczynku" i będzie ok;)
 
Do góry