reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
No chyba trzeba bylo [emoji23]
Sru.. pojde prywatnie :) ile kosztowaly Was startowe badania? Bo pamietam, ze te 8lat temu ponad stowka wychodzila.
Za pierwszą wizytę u ginekologa- samo USG, bez cytologii 130 zl, ale za to mój ginekolog "nawymyślał" :p sobie aż 13 badań z krwi i już za to wyszło mi 390 zł :/
 
Hej hej. Ja dziś po wizycie, z OM wychodzi 7+6, z usg dziś wyszło 8+2. Wszystko super, tylko macica napięta stąd te bóle podbrzusza, mam brać magnez.
 
@smerfetka96 trzymam za Ciebie kciuki!
Ja pamietam ze usg było przez brzuch na prenatalnych :)
@Akacha super wieści! Maluszek rośnie :D
A ja odebrałam swoje wyniki i wszystko super poza moczem - leukocyty :/ w środę wizyta, już nie zdążę zrobić posiewu. Któraś miała już taki problem??
 
@Mamawrzesniowa
A kiedy masz pierwszą wizyte? Ja miałam półtora tyg temu i wychodzil 5tydz..teraz mam 12ego lutego, powinien byc 8tydz.. Sprawdzimy serduszko.
U nas powoli rodzina się dowiaduje.. Choć nie ukrywam ze wolałabym mieć już potwierdzone kolejną wizytą.

Co do badań dostalam skierowanie na pierwszej wizycie... Mocz w tym również.
 
reklama
@jurkovska jeśli dobrze pamiętam to tobie wyszedł podwyższony wynik TSH? Ginekolog przepisał ci od razu leki czy musiałaś czekać na wizytę do endokrynologa? Ja dzisiaj odebrałam wyniki tsh wyszło 7,2 jestem przerażona.
 
Do góry