reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Zemnie znowu niestety popecialo troche zywej krwi tylko teraz na dodtek mocno kuje mnie podbrzusze . I nie wiem sama co robic krwi juz nie ma byla tylko czerwona Palma ale teraz sa lekkie plamienia ale caly czas mocno mnie kuje . Nie wiem czy jechac z tym do Szpitala odrazu czy umoeic sie na jakas wizyte wczesniejsza ale to pewne dopiero za kilka dni byla by wizyta . Jak to jest e eczesnej ciazy w szpitalach normalnie musze przyjac I mnie zbadac jak mialam krwawienie I mam bol brzucha czy raczej to bagatelizuja ?
Chyba bym pojechała do szpitala to skontrolować. Niech zrobią USG. Tak na wszelki wypadek. Będziesz spokojniejsza
 
reklama
Chyba macie racje pojade zaraz do Szpitala . Bo niby moj gin tydzien temu mowil ze jest ok I mam nie panikowac wiecej jak zobacze krew I czekac di normalnej wizyty ale teraz do tego diszedl ten bol moze nie sa to Skurcze tylko taki staly bol prominiujacy na tyl plecow . A przeciez chyba musze mnie zbadac w takim wypadku . Jescze na ostatniej wizycie odstawil mi juz duphaston nie wiem czy to nie sawczenie jak ciagle sa krwawienia :(
 
Chyba macie racje pojade zaraz do Szpitala . Bo niby moj gin tydzien temu mowil ze jest ok I mam nie panikowac wiecej jak zobacze krew I czekac di normalnej wizyty ale teraz do tego diszedl ten bol moze nie sa to Skurcze tylko taki staly bol prominiujacy na tyl plecow . A przeciez chyba musze mnie zbadac w takim wypadku . Jescze na ostatniej wizycie odstawil mi juz duphaston nie wiem czy to nie sawczenie jak ciagle sa krwawienia :(
Jedź kochana! To ich zasrany obowiązek Cię zbadać
 
Cały czas mam wrażenie, że jestem ze wszystkim opóźniona w stosunku do Was, stąd moje pytania. Ja mam termin na 30 września więc ciążowo jestem tu "najmłodsza " A okazać się jeszcze może, że przesunie mi się na październik.
a ja mam na 1 września i się boję, że po usg mi się na sierpień przesunie haha;);)
 
Kupiłam sobie dzisiaj ten syrop. Czuję, że coś mnie bierze... nie chcę i nie mogę być chora. Po pracy herbata z miodem i do łóżka od razu.
20190204_162543.jpeg
 
Mamawrzesniowa
Oo to jest ktoś ze mną po dłuższej przerwie.. Jak podchodzisz do tej ciąży? Bo ja jestem bardziej przejęta jak w dwóch poprzednich razem wzietych hehe

Smerfetka96
Jedź, jedź... Sama przerabialam w myślach taką sytuację i bez zastanowienia bym jechala... Wczesna ciąża to juz ciąża.. Jak coś się dzieje trzeba jechać.
 
reklama
@Mitsukurina ja dostałam na pierwszej wizycie tydzień 5+6

@asiek08 hej :) też liczę na syna :)

@smerfetka96 jedź do szpitala, będziesz spokojniejsza

@jurkovska ja bym chciała w sierpniu urodzić, rocznicę ślubu mamy 24 sierpnia, córka ma urodziny 25 sierpnia (ja mam trochę wcześniej bo 11) więc jak bobo na świecie pojawiło by się pod koniec miesiąca to wszystkie imprezy za jednym zamachem byśmy mieli :) ale na to raczej marne szanse bo termin mam na 12 września

U mnie też duża różnica wieku pomiędzy dziećmi będzie, córka ma 10 lat
 
Do góry