reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Mam pytanie do dziewczyn, które w poprzedniej ciąży miały cukrzycę ciążową. Czy teraz macie wcześniej test obciążenia glukozą, czy normalnie pod koniec drugiego trymestru?
Moja ginekolog profilaktycznie zaleca we wczesnej ciąży też, nawet jak nie mialam cukrzycy więc teraz to na bank dostane od razu [emoji849]
 
Dzięki Dziewczyny, mam nadzieję że będzie jak mówicie i będzie dobrze.
Betę robiłam wg zalecenia lekarza.
Wg OM jest 6t6d. Na USG jak byłam w 6t3d to był tylko pęcherzyk 4,5mm i dlatego lekarz powiedział aby zrobić podwójna bete. Jutro powtórzę wynik by sprawdzić przyrost po 48h a powtórne USG mam 14 lutego.
 
Dzięki Dziewczyny, mam nadzieję że będzie jak mówicie i będzie dobrze.
Betę robiłam wg zalecenia lekarza.
Wg OM jest 6t6d. Na USG jak byłam w 6t3d to był tylko pęcherzyk 4,5mm i dlatego lekarz powiedział aby zrobić podwójna bete. Jutro powtórzę wynik by sprawdzić przyrost po 48h a powtórne USG mam 14 lutego.

Będzie dobrze :* trzymam kciuki!
 
Dzięki Dziewczyny, mam nadzieję że będzie jak mówicie i będzie dobrze.
Betę robiłam wg zalecenia lekarza.
Wg OM jest 6t6d. Na USG jak byłam w 6t3d to był tylko pęcherzyk 4,5mm i dlatego lekarz powiedział aby zrobić podwójna bete. Jutro powtórzę wynik by sprawdzić przyrost po 48h a powtórne USG mam 14 lutego.

Wiem co czujesz, u mnie ta sama sytuacja tylko Beta mi mega rośnie, bo w 6t1d miałam 35tys a 48h później 62tys, ale na usg tylko pęcherzyk.. w niedziele mam usg i umieram z nerwow.. [emoji26]
Wszystko będzie dobrze nie denerwuj się kochana [emoji8] dzieciątko pewnie jest młodsze niż wychodzi z OM. Daj znać jak będziesz miała wyniki z bety juro. Ściskam!
 
@justyndziuk ale duża wartość bety! Kurcze ciekawe od czego to zależy, że jedne mają w granicach tysiąc a inne kilka tysięcy i obie ciążę dobrze się rozwijają.
Ja pamiętam z poprzedniej ciąży że w tym okresie miałam ponad 8tysiecy. A w tej tak marnie [emoji26] mam nadzieję mimo wszystko, że będzie dobrze choć bardzo się boje.

We wtorek mam wizytę u swojego ginekologa ciekawe co mi powie.
 
Nic się nie martwcie, każda z Nas jest inna i każdy organizm inaczej reaguje na ciążę. W tych wszystkich przeróżnych przypadkach wierzę, że każdej z Was się uda. A swoją drogą ktoś wymyślił bete żeby się tylko stresować. Kiedyś kobiety rodziły dzieci bez badań i bez usg. Mój mąż ma brata bliźniaka a jego mama nawet o tym nie wiedziała, dopiero jak rodziła-to jest jest dopiero czad 3mam kciuki za wizyty, przede mną jutro pierwsza
 
Nic się nie martwcie, każda z Nas jest inna i każdy organizm inaczej reaguje na ciążę. W tych wszystkich przeróżnych przypadkach wierzę, że każdej z Was się uda. A swoją drogą ktoś wymyślił bete żeby się tylko stresować. Kiedyś kobiety rodziły dzieci bez badań i bez usg. Mój mąż ma brata bliźniaka a jego mama nawet o tym nie wiedziała, dopiero jak rodziła-to jest jest dopiero czad 3mam kciuki za wizyty, przede mną jutro pierwsza
Mój mąż też ma siostrę bliźniaczkę i teściowa się przy porodzie dowiedziała, że jeszcze jest drugie do urodzenia, a miało być jedno duże dziecko [emoji16]
 
Haha ale jaja macie racje kobiety kiedyś inaczej do tego podchodziły, w polu do 9miesiaca, bez żadnych Lutein duphastonow acardow i innych, a my chuchamy i dmuchamy na siebie jak wariatki i tylko Beta Beta i nerwy przed kolejnymi wizytami.. tylko ze my żyjemy w czasach gdzie zywnosc to sama chemia, wszystko modyfikowane albo na sterydach i mam większe problemy z utrzymaniem ciąży niż nasze matki czy babcie..
 
reklama
Do góry