reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
@whew_o super że serduszko pięknie bije [emoji7][emoji7]

Ja na brzuchu nie leżę czy w ciąży czy nie bo mi wielkie cycki przeszkadzają [emoji23]

Udało mi się przełożyć wizytę na 8.02 mam nadzieję że serduszko już będzie :D zawsze to o 3dni mniej czekania [emoji28]
 
Leżycie na brzuchu? Co o tym myślicie? Można jescze? Czy nie można?

Do tej pory uwielbiałam spać na brzuchu, ale teraz jest mi strasznie niewygodnie, mam mega problemy ze znalezieniem komfortowej pozycji.

Kuzynka męża jak była w 7tc to lekarz kazał jej leżeć na brzuchu, ale nie pamiętam dlaczego

Gdzieś słyszałam, że lekarze zalecają leżenie na brzuchu w ciąży, gdy kobieta ma tyłozgięcie macicy, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
 
reklama
Do góry