reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Cześć dziewczyny ja po wizycie :) serduszka bije , płód ładnie się ułożył tylko krwiak jest i to mnie martwi :( termin porodu na 17.09 wg OM 6t6d A na USG wyszło 6t3d. O to moja fasolkaZobacz załącznik 937761
Śliczne USG:) nie martw się, ja miałam 2 jeden się ostał. Walczę z nimi już 3 tygodnie;) a duży jest? Masz jakieś plamienia czy coś?
 
reklama
Ach bo byłam w piątek na wizycie i pęcherzyk mam pusty.. na razie mam się nie martwić, bo zarodek ma czas jeszcze żeby się pojawić, wiec liczę, ze w niedziele go tam zobaczę [emoji45]
Justynka też się bałam tym bardziej że za mną już jedną ciąża z pustym jajem, ale tydzień temu, pod koniec 7tc był już piękny zarodek z serduszkiem. A mój syn pokazał się dopiero pod koniec 8tc :o ( to się nazywa poZna owulacja ;))
Głowa do góry,będzie DobrZe ;*
 
Śliczne USG:) nie martw się, ja miałam 2 jeden się ostał. Walczę z nimi już 3 tygodnie;) a duży jest? Masz jakieś plamienia czy coś?
Powiedziała pani że mały jest nie pytałam ile ma cm bo się przestraszyłam , nie mam żadnych plamien . Powiedziała że moga być jak będę takie brązowe ciemne to wszystko ok ale jak będzie taka żywa tkrew to szybko mam dzwonić do niej . Żadnych leków mi nie przepisała
 
Dziewczyny wiem że ten temat był już poruszany z setki razy, dopadl mnie mega katar, z nosa leci jak z kranu, już trzecia rolka papieru idzie. Poradzicie cos ;( przy wydmuchiwania nosa cały czas brzuch pracuje więc trochę się tym martwię ;( w aptece no mi farmaceutka nie poleciła. Od rana katuje się mlekiem z czosnkiem herbatą z sokiem z malin i wodą morską do nosa.
Mam taką solankę zabłocką do inhalatora,jak myślicie mozna?
 
Powiedziała pani że mały jest nie pytałam ile ma cm bo się przestraszyłam , nie mam żadnych plamien . Powiedziała że moga być jak będę takie brązowe ciemne to wszystko ok ale jak będzie taka żywa tkrew to szybko mam dzwonić do niej . Żadnych leków mi nie przepisała
Czyli nie jest źle:) u mnie tak że Duphaston dostałam wiecvu ciebie naprawdę musi być malutki ;)
 
Dziewczyny wiem że ten temat był już poruszany z setki razy, dopadl mnie mega katar, z nosa leci jak z kranu, już trzecia rolka papieru idzie. Poradzicie cos ;( przy wydmuchiwania nosa cały czas brzuch pracuje więc trochę się tym martwię ;( w aptece no mi farmaceutka nie poleciła. Od rana katuje się mlekiem z czosnkiem herbatą z sokiem z malin i wodą morską do nosa.
Mam taką solankę zabłocką do inhalatora,jak myślicie mozna?
Moim zdaniem możesz plus np woda morska .
 
reklama
Dziewczyny wiem że ten temat był już poruszany z setki razy, dopadl mnie mega katar, z nosa leci jak z kranu, już trzecia rolka papieru idzie. Poradzicie cos ;( przy wydmuchiwania nosa cały czas brzuch pracuje więc trochę się tym martwię ;( w aptece no mi farmaceutka nie poleciła. Od rana katuje się mlekiem z czosnkiem herbatą z sokiem z malin i wodą morską do nosa.
Mam taką solankę zabłocką do inhalatora,jak myślicie mozna?
A próbowałaś moczyć nogi w gorącej wodzie? Mi to pomaga.
 
Do góry