reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja mialam 5,5, lekarz również nie kazał się denerwować. Dostałam Euthyrox i TSH spada, juz mam w normie. Jak najszybciej trzeba je unormowac, bo nieleczona niedoczynność bardzo szkodzi dzidziusiowi z tego co wiem.

Tak, szkodzi ale nie martwcie się, słyszałam o przypadkach ze kobiety miały wartość ok 40 tsh i było. Ja w pierwszej ciąży miałam nieduczynnosc i na początku ok 5 tsh i mój synek po porodzie miał wartość 15 tsh i nie chciała spadać, teraz jest w normie ale tez bierze eutyrox od ok 2 miesiaca życia. W tej chwili jestem po kontrola endokrynologa, teraz wiem ze przed zajściem w ciąże wartość musi mieć jakoś 2,3tsh bo w pierwszych tygodniach jest to najważniejsze. Ps. Lekarze mówią ze problem tsh mojego synka nie ma związku z moim tsh, bardziej zaburzenia tsh kobiety ciężarnej wychodzą u dziecka w czasie szkoły podstawowej... dzieci maja problem z nauka itp, mogą być nawet delikatnie opóźnione, dużo o tym czytałam gdy dowiedziałam się ze mój synek może mieć takie problemy ale dzięki Bogu wszystko jest ok. Przepraszam jeśli moja wypowiedz jest chaotyczna.
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was używała Natamycne(tabletki dopochwowe na grzybka)? Biorę od 2 dni i jakoś mnie tak trochę martwi :( straszne uplawy po niej mam, normalnie jakby woda ze mnie leciała, najgorzej z rana jak wstanę. Ktoś tak miał?

Najlepszy naturalny sposób na lekkie upławy to jogurt naturalny na wkładkę, ulga natychmiastowa! Ale nie zawsze daje gwarancje całkowitego wyleczenia, aczkolwiek w pierwszej ciąży zawsze miałam w lodowce [emoji6]
 
Zaczelo sie od tego ze w 5 tygodniu dostalam krwawienia poszlam odrazu do Gina wgle bylam pewna ze ide potwierdzic poronienie jednak on powiedzial ze jest pecherzyj I ze mam przyjsc za dwa tygodnie I zobaczymy czy bedzie bilo serce I podobno to krwawienie bylo od malego krwiaczka I tak przez te 2 tygodnie chapter czas plamilam do wizyty na brazow 7 tygodniu na wizycie stwierdzil ze wszytko prawidlowo serce bije Krwiak sie wchlonol I ze powinno byc juz wszytko ok I bylo przez tydzien plamienia ustapily jednak w patek wieczorem znowu zobaczylam troche rozowej zywej krwi na papieze jutro ide do Gina znowu ale bardzo sie boje ze okaze sie ze serduszko juz nie bije :(

Ja tak miałam w pierwszej ciąży i od razu dostałam luteinę dopochwowo i później było ok, do tego leżałam najwiecej jak się da, nawet jedzenie mi nosili do lozka. Oszczędzaj się [emoji813]️
 
Najlepszy naturalny sposób na lekkie upławy to jogurt naturalny na wkładkę, ulga natychmiastowa! Ale nie zawsze daje gwarancje całkowitego wyleczenia, aczkolwiek w pierwszej ciąży zawsze miałam w lodowce [emoji6]
Ale to nie są lekkie uplawy, najgorsze ze lekarz mi przepisal w szpitalu a nie czulam kompletnie zadnych dolegliwosci. Biore bo kazał ale jakos nie wiem czy to dobry pomysl, martwia mnie te uplawy po tych tabletkach.
 
Od piatku jak zobaczylam to krew tez nie ruszam sie z lozka. Na razie mam przepisany duphaston 2 razy dziennie ale zobaczymy co powie jutro jak powiem ze znowu sie pojawilo . Oby tylko nie Okazalo sie ze nic juz nie da sie zrobi . Tak strasznie mi sie dluzy ten czas do poniedzialu z tego strsu juz chcial byn wiedziec czy nic sie nie stalo a z drugiej strony tak boje sie tam isc :(
 
Od piatku jak zobaczylam to krew tez nie ruszam sie z lozka. Na razie mam przepisany duphaston 2 razy dziennie ale zobaczymy co powie jutro jak powiem ze znowu sie pojawilo . Oby tylko nie Okazalo sie ze nic juz nie da sie zrobi . Tak strasznie mi sie dluzy ten czas do poniedzialu z tego strsu juz chcial byn wiedziec czy nic sie nie stalo a z drugiej strony tak boje sie tam isc :(
Smerfetka wiem, co czujesz. Ja miałam krwawienie przez tydzień bez jakiś konkretnych powodów, dostałam duphaston i luteinę, po tygodniu dopiero minęło. Tylko też nie jestem w dobrej sytuacji, bo beta mi za wolno rośnie, w sobotę robiłam badania i się podłamałam. Też mam jutro wizytę, więc będę trzymać za Ciebie i za siebie kciuki.
 
Smerfetka wiem, co czujesz. Ja miałam krwawienie przez tydzień bez jakiś konkretnych powodów, dostałam duphaston i luteinę, po tygodniu dopiero minęło. Tylko też nie jestem w dobrej sytuacji, bo beta mi za wolno rośnie, w sobotę robiłam badania i się podłamałam. Też mam jutro wizytę, więc będę trzymać za Ciebie i za siebie kciuki.
Wiem co czujecie dziewczyny :( ja mam za sobą jedną strate, w tej ciąży tez juz mialam delikatne plamienie ale lekarz mówił że niekoniecznie plamienie musi oznaczać coś złego. Trzeba być dobrej myśli, ja trzymam za Was kciuki, musi być dobrze.
 
Smerfetka wiem, co czujesz. Ja miałam krwawienie przez tydzień bez jakiś konkretnych powodów, dostałam duphaston i luteinę, po tygodniu dopiero minęło. Tylko też nie jestem w dobrej sytuacji, bo beta mi za wolno rośnie, w sobotę robiłam badania i się podłamałam. Też mam jutro wizytę, więc będę trzymać za Ciebie i za siebie kciuki.

Dziekuje I równiez trzymam za Ciebie kciuki :* ja bete robilam tylko zanim podzlam na pierwsze usg potem nie kontrolowalam wiec nawet nie wiem jak umnie z jej wzrostem . A ktory to tydzien u Ciebie bo podobno potem beta coraz wolniej rosnie ?

Wiem co czujecie dziewczyny :( ja mam za sobą jedną strate, w tej ciąży tez juz mialam delikatne plamienie ale lekarz mówił że niekoniecznie plamienie musi oznaczać coś złego. Trzeba być dobrej myśli, ja trzymam za Was kciuki, musi być dobrze.
Bardzo mi przykro z porodu twojej straty . Ja wlasnie tez sie pocieszam tym ze nie zawsze musze oznaczac najgorsze I wielu dziewczyna szczesliwie udaje sie donosic. Ale bardzo ciezko pozbyc sie tych czarnych mysli
 
reklama
Do góry