reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Naprawde? Ja w pierwszej ciazy ciagle chodzilam do gin. z infekcjami. O jogurcie nigdy nie slyszalam[emoji6]
Najlepszy naturalny sposób na lekkie upławy to jogurt naturalny na wkładkę, ulga natychmiastowa! Ale nie zawsze daje gwarancje całkowitego wyleczenia, aczkolwiek w pierwszej ciąży zawsze miałam w lodowce [emoji6]
 
Smerfetka96 Ja w poprzedniej ciazy miałam silne krwotoki, kilka krwiakow, lezalam 3 razy w szpitalu i w domu plackiem do 17 tc i donosilam:) dobrze będzie!


HappyBabyMama Boże nie strasz... ;) wg om to miałam mega niską bo powinnam mieć 2tyg dalej więc Chyb A jest normalna :D
 
Kochane, wszystkie się stresujemy bo większość z nas po przejściach. Inaczej nie byłoby nas na forum.. tak myśle ze szukamy wsparcia u tych, które odczuwają to samo..Dla kobiet w pierwszej ciąży nie oznacza ze jest latwiej czy trudniej, stres jest zawsze ten sam :/
Witam nowe mamusie i trzymam kciuki za wszystkie plamienia i leniwe bety.
Ja co drugi dzień mam beżowy (jasnobrązowy) śluz. Jak się złe czuje narzekam ze się złe czuje. Jak dzisiaj mam lepszy dzień bez większych nudności, kolejny schiz.. i tak w kółko.
 
Kawa, cola, napoje gazowane są niedozwolone.

Chipsy, orzeszki w takich przyprawach, popcorn z mikrofalówki

Mozarella, feta, salami, kabanosy, tuńczyk z puszki, szynka parmenska..

Majonez..

Idę tej listy poszukać i wypisze po polsku.. ale ja to już prawie codziennie jem to samo :-([/QUOTE
Ojej...faktycznie dużo zakazów. Pytałam swojej Pani doktor i mam nie jeść tylko owoco morza, sushi z surowej ryby, tatara i jakiegoś innego surowego mięsa. Kawa i herbata normalnie bo przecież nie wypijam jej po 10 dziennie. Kawa mi nie smakuje a slodka herbata z cytryną pomaga mi na mdłości. No i sery pleśniowe z mleka niepasteryzowanego są zakazane ale takie nie zdarzają się często u nas.
 
Teoretycznie koniec 8 tygodnia wg OM, ale mam dłuższe cykle i owulacja wydaje mi się że była później, ale głowy nie dam. W tamtym tygodniu wiek z USG 5tydzien a z OM 7 więc cały czas stres jest. Jutro chyba ostatnia szansa że coś się zmieniło.
 
Koko88 też mam plamienia beżowe od kilku dni. Ale skąpe bardzo. Nawet nie wiem czy to jest beżowy, ale na pewno nie czerwone:)
 
Ale to nie są lekkie uplawy, najgorsze ze lekarz mi przepisal w szpitalu a nie czulam kompletnie zadnych dolegliwosci. Biore bo kazał ale jakos nie wiem czy to dobry pomysl, martwia mnie te uplawy po tych tabletkach.

No ale skoro lekarz przepisał wiedząc ze jesteś w ciąży to chyba wie co robi....
 
reklama
Do góry