reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

W aptece są jeszcze syropyy dla kobiet w ciąży typu prenatal coś tam. Kup, może też pomoże. Ja b się wysmarowała jeszcze Amolem, właśnie klatkę piersiową i pod kołderkę.
Dziękuję zapytam . Wszystko mnie boli :( ustać na własnych siłach nie mogę . Przypadkiem Amol nie wycofali ?
 
reklama
@Ann89 no...a ja nie miałam tym razem tak fajnie ehh...ogólnie beznadziejny nałóg :(

@whew_o najważniejsze że nie płuca albo oskrzela! Są syropy z tej linii na kaszel gardło i spray do nosa:) mam na gardło i o dziwo mi pomógł...
 
Dziękuję zapytam . Wszystko mnie boli :( ustać na własnych siłach nie mogę . Przypadkiem Amol nie wycofali ?
Ostatnio widziałam reklamę w tv więc chyba raczej jeszcze jest ;)

Dziewczynki a co polecacie dla dziecka na kaszel? Mój młody zaczyna chyrlać, ma katar ale muszę go gonić do wydmuchiwania nosa i spływa mu to do gardla :/ mam flegamine w domu ale na to raczej chyba za wczesnie.
 
Dziewczynki a co polecacie dla dziecka na kaszel? Mój młody zaczyna chyrlać, ma katar ale muszę go gonić do wydmuchiwania nosa i spływa mu to do gardla :/ mam flegamine w domu ale na to raczej chyba za wczesnie.[/QUOTE]

Nam zazwyczaj przepisuje inhalacje z mucosolvanem i pecto drill w syropie.
 
Witam wrześniowe mamy.
W tą środę miałam pierwsze USG. to moja pierwsza ciąża. Orientacyjny termin 22.09
to.jpg
 
Witam wrześniowe mamy.
W tą środę miałam pierwsze USG. to moja pierwsza ciąża. Orientacyjny termin 22.09
Zobacz załącznik 937453


Gratulacje! Pamietam moje pierwsze usg i pierwsze zdjęcie, które dostałam. Niesamowite uczucie! Teraz kolejne usg 1.02. a ja już nie mogę się doczekać!

Dziewczyny komu już powiedziałyście o ciąży? Ja jeszcze nikomu, oczywiście oprócz mojego faceta [emoji4] Dzisiaj idziemy na kolacje z jego rodzicami, najpierw chcieliśmy im powiedzieć ale teraz jednak zdecydowaliśmy, że dopiero po 12 tygodniu! Rodzinie z mojej strony też tak planujemy powiedzieć. W pracy też zamierzam dopiero po 12 tygodniu szefa poinformować. A jak to jest u was?
 
Teraz kolejne usg 1.02. a ja już nie mogę się doczekać!

Dziękuję :) Moja kolejna wizyta jest umówiona na 6.02.

Dziewczyny komu już powiedziałyście o ciąży? Ja jeszcze nikomu, oczywiście oprócz mojego faceta [emoji4] Dzisiaj idziemy na kolacje z jego rodzicami, najpierw chcieliśmy im powiedzieć ale teraz jednak zdecydowaliśmy, że dopiero po 12 tygodniu! Rodzinie z mojej strony też tak planujemy powiedzieć. W pracy też zamierzam dopiero po 12 tygodniu szefa poinformować. A jak to jest u was?

Z mężem zdecydowaliśmy że rodzinie powiemy dopiero wtedy gdy będziemy się czuć komfortowo z powiadomieniem wszystkich jej członków, a że mamy w rodzinie jedną problematyczną osobę, to będziemy się chwalić dopiero po 12-14 tygodniu. Tylko mamie musiałam powiedzieć wcześniej, bo potrzebuje kogoś pod telefonem kto będzie mnie uspokajał przy moim bardzo złym samopoczuciu w pierwszej ciąży.
 
reklama
Do góry