reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Na początku jest ciężko...ale później już idzie hehe

Mam pytanko...miała któraś z was takie pieluszki muslinowe? 9 lat temu to tetra była hehe
 
Jeju dziewczyny a ja wszystko co miałam noworodkowe, niemowlęce pooddawałam, posprzedawałam, powyrzucałam. Jeśli USG potwierdzi ciąże to zaczynam kompletnie od zera [emoji23]
 
Ja na szczęście mam ciuchy po synu:) (gorzej jak dziewuszke będę miała, to nie mam prawie nic :))troche zabawek tez. A tak jakoś wszystko zostawiłam...1,5 roku temu pożyczyłam szwagierce, teraz mi stopniowo oddaje hehe...2 raz nie pożyczę bo akurat mam termin miesiąc po niej :p:D
 
Ja po pierwszej ciąży wszystko zostawiałam, coś czułam że drugi będzie też syn [emoji23] po drugiej ciąży ja byłam przekonana ze już wiecej tego nie bede potrzebować. Ludzie się pytali a kiedy trzecie bo dziewczynki nie ma, ja szłam w zaparte że to koniec, nie ma mowy... Jeny jakie to życie potrafi platac figle. Tak sie psychicznie nastawiłam że wiecej dzieci nie planuje że teraz naprawdę ciężko jest to wszystko w głowie poukładać.
 
reklama
@Kara88 brawo za mobilizacje!!! Ja się trochę zmusiłam do pracy ale prasowanie leży ;)
@Marioola91 moj mąż lubi biegać. Ale jemu bardziej niż zimowa pogoda przeszkadza smog. U nas spory problem z zanieczyszczeniem. Ale w tym roku Mikołaj o nim pomyślał i przyniósł maskę antysmogowa hehe ;)
A ja mam wieczorne nudności i pobolewanie podbrzusza. Wy pierwsze koty za płoty a u mnie 4t2d ^^
 
Do góry