reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

To było tak. Pierwszy test zrobiłam rano n ok i po 10 minutach go wrzuciłam ale coś mnie tknelo zobaczyć nie minęło 20 minut patrzę coś się dzieje, dla pewności poszłam po następny i go zrobiłam ale też nic nie było po 10 minutach dopiero ok 30 minut jak minęło zaczęła się robić blada reska, jest z barwnikiem bo piszą że jak jest tylko naznaczone to fałszywy wynik a jak kolor to nie, ale poczekam do poniedziałku i wszystko będzie jasne...
Zobacz załącznik 934971

Coś się tu dzieje. Pierwszy zalany, nie brałabym go pod uwagę. I dla pewności powtórzyła test jutro bądź w poniedziałek z rana z pierwszego moczu.


Ja dziś się koszmarnie czuję. Już drzemkę zaliczyłam. Żołądek od chwili wymiotów mam taki ciężki i obolały. W ogole nie chce myślec o jedzeniu. Marze już o koncu tego pierwszego trymestru.
 
reklama
Ja dziś za to dobrze spalam i sie w końcu wyspalam. Jednak po całym tygodniu pracy jak sie w piątek poloze to dopiero mąż obudził mnie i synkow o 10, bo spalam z nimi. W poprzednich ciazach nie mialam raczej objawów. A teraz mdłości mnie wykanczaja :(
 
Witam się nieśmiało [emoji6] w załączniku beta robiona w środę, jak nic chyba będę mamą po raz trzeci! Szok troszeczkę. Wizytę u lekarza mam 30 stycznia (dopiero). W poniedziałek idę jeazcze raz bete zrobię. To czekanie na pierwsze USG najgorsze.
Capture%2B_2019-01-19-14-55-56-1.jpeg
 
Witam się nieśmiało [emoji6] w załączniku beta robiona w środę, jak nic chyba będę mamą po raz trzeci! Szok troszeczkę. Wizytę u lekarza mam 30 stycznia (dopiero). W poniedziałek idę jeazcze raz bete zrobię. To czekanie na pierwsze USG najgorsze. Zobacz załącznik 934984

Gratulacje! Ja też czekam na maluszka nr 3. Opowiesz nam coś więcej o sobie?
 
To było tak. Pierwszy test zrobiłam rano n ok i po 10 minutach go wrzuciłam ale coś mnie tknelo zobaczyć nie minęło 20 minut patrzę coś się dzieje, dla pewności poszłam po następny i go zrobiłam ale też nic nie było po 10 minutach dopiero ok 30 minut jak minęło zaczęła się robić blada reska, jest z barwnikiem bo piszą że jak jest tylko naznaczone to fałszywy wynik a jak kolor to nie, ale poczekam do poniedziałku i wszystko będzie jasne...
Zobacz załącznik 934971
Moim zdaniem testu nie ważne. Do kosza. Wynik odczytany po czasie jest nieważny.
 
Jasne [emoji6] śmieje się że u nas dzieci pojawiają się co 4 lata. Pierwszy syn z 2011, drugi synek z 2015 i teraz 2019. Z obliczeń wynika że termin będzie na wrzesień [emoji6] troszkę dla mnie to szok, bo totalnie nieplanowane. Chciałam młodszego do przedszkola posłać już i do pracy iść. A tu taka niespodzianka. Chyba dopiero do mnie dociera ta informacja.
 
To było tak. Pierwszy test zrobiłam rano n ok i po 10 minutach go wrzuciłam ale coś mnie tknelo zobaczyć nie minęło 20 minut patrzę coś się dzieje, dla pewności poszłam po następny i go zrobiłam ale też nic nie było po 10 minutach dopiero ok 30 minut jak minęło zaczęła się robić blada reska, jest z barwnikiem bo piszą że jak jest tylko naznaczone to fałszywy wynik a jak kolor to nie, ale poczekam do poniedziałku i wszystko będzie jasne...
Zobacz załącznik 934971

Ja na cleareblue widzę chyba ten plusik. U mnie cleaeblue dzień przed terminelm miał już gruba niebieską kreche. Powtórz w poniedziałek:*
 

Załączniki

  • IMG_20181229_213713_219.jpg
    IMG_20181229_213713_219.jpg
    296,8 KB · Wyświetleń: 95
reklama
@Marioola91 Witamy w naszym gronie:) piękna beta hehe

Dziewczyny, a ja mam dzisiaj dzień do d.... Zero chęci do czegokolwiek....masakra... góra prania do prasowania czeka ehh...i chomikowi muszę zmienić trotki..dobrze że wczoraj uszakom ogarnęłam, bo dzisiaj to by mi już poza klatkami robiły takie mendy jak mają brudno :p
 
Do góry